Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Szerintetek jó ez a királydinnye (tribulus terrestris)? Valóban akár öt napon belül is magasabb lehet a tesztoszteron szintem?

És tegyük fel tényleg magasabb lesz akkor az a külsőmön mikor fog meglatszodni?? Vagy attol meg ugyanilyen maradok?? A felfokozott nemi vagy az egyetlen aminek nem orulnek mert nincs nőm soha nem is volt de mindegy ha ez tényleg működik akkor ezzel jar sajnos. 25F

Keress kérdéseket hasonló témákban: tesztoszteron, fokozás

jan. 14. 10:37  Privát üzenet  

A válaszok
Marketing bullshit. Egy termeszetes teszt szint novelo akkor hasznal ha amugy alacsony a termeles. Pl kura utan vagy 40 felett. 25 evesen kb csucson van, semmit se hasznal.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 14. 10:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Annak akinek tényleg a csúcson van annak elhiszem hogy nem hasznal. Nekem viszont alacsony minden jel erre utal es pl ez a királydinnye állítólag osztonzi a szervezetet hogy kezdjen el többet termelni. Szerintem nekem hasznalna.

# 2/4Időpont jan. 14. 11:27 Privát üzenet
En is ugy voltam vele, hogy penzkidobas, de aztan megis kiprobaltam, es azt kell mondjam, hogy van ertelme. A libidomat durvan megemelte es az edzesek is jobban mentek, viszont hamar hozzaszoktam, es a 60 adagos kiszereles vegen, mar nem ereztem nagyon semmit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 14. 11:54 Privát üzenet
Velem is úgy van mint az előző válaszolonak.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 14. 12:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Napi 21 mg tesztoszteron már káros lenne?
Magas az ösztrogén szintem, tesztoszteron növelő kiegészítő segíthet ezen?
Tesztoszteron, most akkor mi van?
Királydinnyét hol lehet venni?
A királydinnye kapszula pozitiv hatással van a tesztoszteronra akkor is ha csak néha alkalmanként szedem vagy azt rendszeresen kell? F/35
Vita crystal maxima kapszula vélemények, tapasztalatok?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!