Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan gyúrjam ki magam nagy...

Hogyan gyúrjam ki magam nagy darabra?

Figyelt kérdés
185 cm és 75 kg vagyok. 4 hónapja gyúrok, amikor kezdtem azért kezdtem el mert kövér voltam és le akartam fogyni ez sikerült is (10 kilót ledobtam). Már eléggé formás minden testrészem de azért még van rajtam fölösleg. Eléggé vékony lettem mindenhol, és ezen szeretnék javítani hogy nagyobb darab legyek ne ilyen vékony. Hogyan csinaljam/kezdjem el? (Az ét rendtől- az edzésig)
2018. jan. 14. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

“Az étrendtől- az edzésig”


Ezt senki sem fogja neked leírni mert nagyon hosszú lenne. Tömegelj és idővel nagydarab leszel

2018. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6' felett esélyed nincs szteroid nélkül.

Csak a törpék(170cm körüli "emberek") tudnak nélküle megnőni.

2018. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Törpék is csak látszólag... A natural az natural, teljesen mindegy izomtömeg építés szempontjából a magasság. A forma már más dolog. Egy alacsonyabb emberen hamarabb meglátszik a fejlődés, de nem attól mert ő egy genetikai csoda.

De még egy jó genetikat és 3 év edzést is kétszer megrág és ki is okád egy-két kúra koksz.

Persze itt nem a kamu cuccról beszélek amit a haver szerez neked. Hanem arról amivel még edzés nélkül is jobban nősz és szálkásodsz mint egy profi natural aki mindenre oda figyel.

2018. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!