Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tanulás mellett ti hogy...

Tanulás mellett ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Leginkább egyetemistákhoz szólna a kérdés. Hogy veszitek fel az óráitokat emiatt? Inkább reggel mentek edzeni, vagy hagyjátok délutánra, suli utánra? Szóval írjatok néhány szót, hogy hogyan csináljátok, valamint emellett hogyan megy az egyetem! Köszi! :)

2018. jan. 20. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor a 2 óra között van hosszú szünet, akkor a legközelebbi konditerembe szoktam járni.
2018. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Uff! Na nehogy már asz edzésekhez akard igazítani az órákat!

Edzeni a nap folyamán bármikor lehet, az órák meg akkor vannak, amikor vannak!

Reggel vagy délután edzel, nem tökmindegy?

Kitalálod, hogy most ebben a szemeszterben heti három edzésed lesz vagy mondjuk négy. Aztán ránézel az órarendedre és látod, hogy mikor van időd rá. Optimális esetben minden egyes nap van egy edzésnyi időd, de ha egy vagy két nap még annyi sincs, akkor azok lesznek a pihenőnapok.

Tök egyszerű ez az egész

2018. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor meg en jartam egyetemre 8-9 eve, Mindig delelott voltak az oraink es max 2 kor mar jottunk haza, de inkabb del korul. Mi ezen olyan bonyolult? Delutantol estig nincs idod edzeni?
2018. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1#: nem rossz gondolat :) a most kezdődő félévben sajnos nem tudom használni, de tetszetős.


2#: igazad van :D már nagyjából ki is találtam hogy lesz.


3#: nem tudom te hova, milyen szakra jártál egyetemre, de az én előző (első) félévemben nemhogy délben-kettőkor nem mentünk haza, hanem 5-ből 4 napon 5-ig vagy későbbig kellett bent maradjunk. Igen, bevallom, elég nagy váltás volt gimiből, főleg, hogy nem is az anyanyelvemen tanulok, ezért az edzés kicsit elmaradozott, de most már belejöttem, igyekszem pótolni.

2018. jan. 21. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Heti 3 edzés, egyiket berakni hétvégére, a másik kettő meg ahogy befér a lyukakba, aztán meg is van az egész. :)
2018. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Hogy veszitek fel az óráitokat emiatt?"


Úgy, mint enélkül. Nem ebből élek, nem az edzés köré szervezem az életemet. Egyébként heti 3 edzés belefér, ha nagyon necces, akkor szerda-szombat-vasárnap. ZH és vizsganap előtt nem edzem, legyek kipihent teljesen.

Az egyetemre nincs hatással, ugyanis az egyetem fontosabb, mint egy edzés. Mondom, számonkérések előtt hanyagolni szoktam, illetve keményebb agymunkát igénylő tárgyakból, ha vizsgára készülök, akkor is.

Mondjuk egy kemény matek ZH előtt inkább tanulok.

2018. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!