Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ectomorpf vagyok és tömegelek...

Ectomorpf vagyok és tömegelek puhosodik a hasam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vékony nyúlánk testű ember vagyok, testépítek és viszek be megfelelő fehérjét, 179cm/70kg.4 szer eszek egy nap de elkezdtem észre venni hogy a hasam elkezdett puhosodni. Mit tegyek?2-3 testépítek,fizikai munka de a hasam puhosodott. Egyek csak húsokat és zöldségeket,gabonákat és akkor a hasam nem fog puhosodni de igy viszont tömeget nem tudnák felvenni!!!!mi a megoldás? BÁR NEM NAGY A HASAM..!

#puhosodás
2018. jan. 23. 09:18
 1/6 BlodDrunk ***** válasza:

Semmit ez ilyen,nincs olyan hogy csak ízom jön fel tömegeléskor naturálba.

Havi 1kg hízást lőjj be,ha megfelelő az edzés genetika kérdése hogy abból az 1kg-ból mennyi lesz zsír mennyi izom,de ezt tükörben úgy is látod.

2018. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pfff... Szóismétlés!!!...

Egyé kevesebbet... úgy tervezd meg az étrended, hogy az első évben max 10kg jöhet tehát havonta nagyon max 1kg, második évben havi max fél kg, harmadikban 0.2-0.25, 4.ben meg már csak 0.1-0.2...

Ha több súly jön, az háj... egyél kevesebbet.

2018. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, h puhosodik a hasad? Nekem is, de én őszintén leszarom, mert tömegelek, és gyorsabban szeretnék felpakolni az izmot és nagyobb erőt szerezni. És ha már elértem, akkor utána leszálkásítanám.
2018. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és tömegelésnél mindig zsírosodás van!
2018. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy van... csak a gyors tömegelésnél.
2018. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az a PUHOSODÁS?Az életben nem hallottam ezt a szót
2018. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!