Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyik étrendtípus...

Szerintetek melyik étrendtípust válasszam, ha edzésbe fogtam magam?

Figyelt kérdés

A testem szinte alig van kidolgozva izomzatilag, nem vagyok kövér sem, épp hogy egy pici felesleg van a hasamnál. Elkezdtem edzeni, hogy kicsit rendbe szedjem magam, izmot építeni, vállasodni, mellkas, kar, láb, hát, has. Nem akarok full kigyúrt body builder lenni, de szeretnék azért tényleg jól kinézni az edzés segítségével. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek szigorúan maradjak grillezett csirkehús, saláta, rizs, gyümölcs, zöldség, tejtermékek étrendnél, vagy nem kell ennyire komolyan venni és lehet rántott csirkét (nem sertést), néha kenyeret, burgonyát is enni? Természetesen a csipsz, cola, hamburger, sütemények egyéb cukros vackok kilőve lennének.

Köszönöm!



2018. jan. 30. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehetsz nyugodtan rántott cuccokat is. Disznó, marha, csirke, hal stb. Nem kell csak csirkét enni.
2018. jan. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el tömegelni, ehetsz mindent ami belefér a makrókba.
2018. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz makro tápanyagokat számolni, előbb utóbb a kedvenc alapanyagaid értéke a fejedben lesz, és gondolkodás nélkül fogod tudni, miből mennyi mehet.
2018. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána az IIFYM-nek, az lesz a neked való. A krumplival pedig semmi baj nincs amúgy.
2018. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!