Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mikor kezditek a szálkásítá...

Ti mikor kezditek a szálkásítást és mennyi testzsírról mennyit akartok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 22:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Szerintem naturálban semmi értelme gebe fizikummal feszíteni a kockahasat, mert nem néz ki sehogy, +annyira alacsony kalóriabevitel kell hozzá, ami nem engedi, hogy rendesen fejlődj erőben.
2018. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Első nagyot mondtál... csökken a testsúly így minimálisan izomkatabolizáció is fellép ezért emeljük meg fehérje tskg-ját hogy ezt minimalizáljuk. Ha vesztesz a tömegből,nyilván az erőd is visszaesik picit ugyebár?:) amugy meg azt a “gebe”kockás has fizikumot ne keverd össze a 40kilos sracokkal akik a kocka hasra verik mert vékonyak,mert naturalba egy szép szaraz formát hozni évek kérdése attól még hogy te dagadt vagy ne szóld le aki bele akar/bele öl energiát is időt.


Arra a sztereotípiára ne hallgass kérdező, hogy sok ismétlést csinálj kis súllyal,ugyanúgy nagy súly csak hétről hétre azt viszed eszre csökken a max,de ez normalis nyugi.:)

Csak hogy személyes tapasztalatot is mondjak 92 15% tzs-rol mentem le 82re olyan 8% tzs-re 8-12 hétre lődd be az étrendet.

2018. febr. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy nem egyezik az ideális testről alkotott képünk, de 100 emberből 99 nem fog naturálban normálisan kinézni soha, ha 8% körül van a testzsírja, mellesleg nem vagyok dagadt, meg azt sem mondom, hogy 30% felett kell, hogy legyen a testzsír, csak azt, hogy egy naturál, szálkásítás után nem néz ki sehogy +gyengébb.

(Ám érdekes, hogy strongman-eket nem dagadtozza senki. :D)


Naturálban hiába emelgeted te a fehérjebeviteledet, nem minimalizálja az egy kis vitamin-Sz nélkül eléggé az izomvesztést ahoz, hogy ne nézz ki szrul, ahoz képest, amilyen lehetnél több zsírral.


Naturálban nem létezik szép, száraz forma, nem néznek ki sehogy, főleg fények, barnítókrém, olaj, meg speciális kameraszögek nélkül, photoshopot nem is említve, ha még a genetika sem a legjobb, akkor meg végképp szrul néznek ki, főleg élőben, pólóban, azt sem mondanád meg a legtöbbről, hogy eddz, akiről meg igen, azt max. teniszezőnek vagy sakkozónak tippelném.

2018. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Te mégis miről beszélsz Fogyland? Oké hogy rád nézek és egy szőrös malacot látok,de legalább ne beszélj baromságot. Lehet okosan szálkásítani hogy nézz is ki valahogy :D -400kcal az alap igényedhez, heti fél kiló fogyás és fehérjét megnöveled,nem fogsz csak nagyon minimálisat izomból fogyni.
2018. febr. 7. 13:43
 5/32 A kérdező kommentje:
2es köszi ! :D 2-3hónapig terveztem 15ről szeretnék 10re lmenni.
2018. febr. 7. 13:44
 6/32 anonim ***** válasza:
Szerintem menj league of legends-ezni, ahoz eleg lesz a kaloriabeviteled. :)
2018. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Értem.
2018. febr. 7. 14:14
 8/32 anonim ***** válasza:
Ne is hallgass rá, el van veszve a saját kis világában..:D
2018. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Na, majd linkelhetitek a nagy eredmenyt, a nagy szalkas fizikumrol.:)) hehe
2018. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Fogjuk is te barom :D
2018. febr. 7. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!