Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mikor kezditek a szálkásítá...

Ti mikor kezditek a szálkásítást és mennyi testzsírról mennyit akartok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 22:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
20% mar tulsulyos kategoria. Neked amugy 25 korul van.
2018. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Figyeljetek, tudom, nem várjátok tőlem, de:

Szóval, nem tagadom, hogy egyes kijelentéseitek triggereltek valamennyire, de a kommentjeim többségét csak nagyon őszintén írom, nem állítom, hogy mindg hév mentes vagyok, viszont nagyon sokszor az egyszerű kijelentőmondataimat könnyű provokatívnak értelmezni, viszont nem mindíg azok, illetve nem sűrűn olyan szándékúak.

Ha különösen negatív érzéseket keltettem bennetek, akkor szeretném tudatni, hogy nem direkt volt, csak hiszek benne, hogy egy álláspont mellet csak egy bizonyos szintű elfogultsággal lehet igazán érvelni, ami néhol kevesebb, néhol több volt részemről, viszont igyekszem objektív maradni.

Nyitott vagyok, ha nem lennék, nem mennék bele vitákba, azt gondolom, hogy a vitatkozás egy nemes dolog, a vélemények természetes szelekciója, és e téren büszkén képviselem a gondolataimat, olyasmi ez, mint egy szellemi géntovábbadás, bár furcsa hasonlat, tudom.

2018. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!