Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó volt ez a mell-váll-triceps...

Jó volt ez a mell-váll-tricepsz edzés?

Figyelt kérdés

Mell:

Fekvenyomas egyenes padon 5 sorozat

Fekvenyomas ferdepadon 4 sorozat

Tarogatas Peck Deck gépen 4 sorozat


Váll:

Mellrol nyomás állva 4 sorozat

Oldalemeles 4 sorozat

Hátsó váll Peck Deck gépen 4 sorozat


Tricepsz:

Csigás letolas 5 sorozat

Tricepsz nyújtás fejfolott kezisulyzoval 5 sorozat


2018. febr. 7. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mellre elég kevés a 13 sorozat. 16-18 legyen szerintem.


Vállat jobban tessék megedzeni izoláltan is, előreemelésekkel, csuklyát se hagyd ki.


Tricepsz az már egész jó, talán annyi hogy 5 sorozat helyet menjen ezekből 4 és még egy gyakorlatot tegyél bele 4 sorozattal. Mondjuk egy "koponyatörőt"

2018. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és a Mell-Váll kombináció nem a legjobb. Érdemes a mell és a váll edzés minél távolabb tenni egymástól.
2018. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csuklyát háttal szoktam edzeni.
2018. febr. 7. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Peck deck felesleges volt, a reverse peck deck meg ok, de van tole jobb gyakorlat, face pull pl.

Ha progressziv volt a terheles, akkor ugy osszessegeben nem volt olyan rossz, bar a leirtakbol nem derul ki, hogy hogy nez ki az edzesnaplod.


-Nincs ilyen, hogy mennyi sorozat, meg mennyi ismetles kell, egyreszt, csak volumen es intenzitas letezik, masreszt, hogy kinek mennyi kell, szemely/eletmod/kaja/stb. fuggo.

-Az eloreemeles az egyik leghaszontalanabb gyakorlat, a vall elulso resze akarva-akaratlanul majdhogynem tul sok stimulust kap eleve fekvenyomas+ohp-bol, csuklyat meg nem mindenki edzi vallnapon.

-A kezisulyzos karnyujtas fej felett mar leedzette a long head-et, nem hiszem, hogy sokat profitalna a kerdezo a koponyatorobol.

-A masodik valasz jo nagy marhasag, egyreszt nem ismerjuk a kerdezo edzestervet, masreszt, akik heti tobb teljes testes edzest csinalnak, kenytelenek mindent, mindennel egybevenni, megis jol fejlodnek, harmadreszt, nem is lehet rendesen leedzeni egyiket, a masik megterhelese nelkul, igy ha egy edzesre veszed, oket, legalabb van idod jobban regeneralodni.

Az egyik legelterjedtebb sema, a push-pull-leg is egybe veszi a vallat es a mellet, es bar en nem vagyok a fan-je ennek a modszernek, ketsegtelenul mukodik, ahogy az edzestervek legnagyobb resze.

Szoval semmi baj nincs vele, hogy egy edzesen mind2 le lett eddzve, legit igy is.

2018. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mell-váll-tricepsz

Láb-vadli-has

Hát-bicepsz-csuklya


Így edzek, heti 3 edzesnap.

2018. febr. 7. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokallom a végére az 5 sorozatot per gyakorlat tricepszre. Mell/váll után pont annyira meleg és fáradt már, hogy ne kelljen ennyit molyolni. Iktass be egy tolódzkodást is oda harmadik gyakorlatnak, viszont nem kell 5 sorozat. Én ott a végén már csak hármakat végeznék. Az álló helyzetű vállnyomások pedig nem túl szerencsések. Pláne nem rúddal. ülve, két egykezes...
2018. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Márker21 ***** válasza:
Szerintem a mell-váll-tricepsz együtt kegyetlen sok egy napra.
2018. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!