Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A sok kis gyerek miért a...

A sok kis gyerek miért a kokszimaxikra akar hasonlítani?

Figyelt kérdés

Valaki mondja már el nekik, hogy akiket utánozni akarnak, jó majom módjára azok nem a csirkétől nőttek akkorára, meg nem is a fehérje portól. xD


Alapjába véve nem értem, hogy ebben a sportban az úgymond "ideál" miért erre tolódott el, erre a telifosott búvárruha, sz@rgólem testalkatra, ahol az abszolút laikus is látja, hogy ahogy kinéz néhány ember (testépítő) abban már lényegében semmi emberszerű nincs... úgy néz ki mint egy sz@rgólem. Értem az alapkoncepciót, hogy "nagynak" kell lenni ? De.. miért ? Belül kicsi vagy ? Vagy kicsi a cerka ? Leplezni kell ezzel a unhuman f0s, teliszúrt testképpel ?


Nézzétek már meg... https://www.youtube.com/watch?v=GCodU9aNpH0 sok kis kokszimaxi rejszolt erre a gyökérre, menni nem bír a szerencsétlen nyomorult... de nem csak ő, az összes ilyen kokszos gyökér ilyen. :D


Szerencsére ez a szétkokszolt bzi stílus a nőknek sem jön be.


Szóval így kokszoljatok kis gyerekek..


(ez a kérdés feltevés nem offense volt, csak szimplán vélemény nyilvánítás, továbbá kíváncsi vagyok, hátha jön értelmes válasz, hogy ti miért is kokszoltok :)


amikod ad.1) Sz@rul nézel ki utána

ad.2) A nőknek sem tetszik


Őszintén kíváncsi vagyok.



2018. febr. 6. 17:30
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
24%

Kit érdekel a te véleményed?

Annyi pinát kapnak amennyit akarnak.

Gazdagabbak, híresebbek mint te valaha leszel.

Miért jó irigynek lenni?

2018. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
39%

Csak nem irigy vagy hogy edzel és semmi fejlődésed nincs ?

Alapjába amit mondtál az jo hogy naturál kevés van és sokan azt hiszik hogy csak a szteridtol lehet nőni hát persze mert lusták megemelni azt a sulyt.

2018. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Jaj... tudtam, hogy az impotensek egyből az irigységgel fognak jönni.


Eloszlatok minden félreértést:


Nem, nem irigylem őket.


Ne személyeskedjetek, a kérdésre válaszoljatok, arra, hogy ha ti kokszoltok, akkor azt miért teszitek ?


Mert ha profi testépítő valaki, akkor még úgy-ahogy megértem... elmegy... na de, ha csak egy ilyen kis s3ggdugaszról van szó, mint te Első, akkor viszont már végképp nem értem..

2018. febr. 6. 17:50
 4/52 anonim ***** válasza:
0%
Fogd már be a pofádat te reta/ált kérdező
2018. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

4-esnek és mindenkinek, akinek nem menne:


Próbáljatok értelmesen válaszolni, jó ?!

Menni fog ?


Nincs értelme sértegetni, hidd el, hogy lexarom. :D


Értelmes válaszokat várok!

2018. febr. 6. 18:01
 6/52 anonim ***** válasza:
" hogy ha ti kokszoltok, akkor azt miért teszitek" ezzel kompenzalnak.. Eleinte én is húuudenagy akartam lenni, mert akkor kemenymek tűnök, senki nem fog merni beszolni. Aztán idővel rajottem hogy semmi értelme keménynek lenni, és nem is akarok nagy lenni, csak jól kinezni (Magam szerint!). És ez igenis betegség, agybetegseg.. Aki ugyanezen az elven van, mint én régen, annak valami hiányzott mindig is az életéből. Csúfoltak, kikozositettek, verték, stb.. Velem ugyanez történt, ide kell eljutni, hogy ezt felfogni:D marhara nem a gyurasrol szól az élet és nem is ettől lesz valaki tokosebb.
2018. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

6-s Köszönöm az értelmes választ.


Én nem a testedzés ellen vagyok.... igenis jó lenne, ha mindenki edzene, egészségesen élne! Jó, ha izmos az ember, egészséges módon. Mi az egészséges kinézet ? (szerintem)

Elkell menni Athénba vagy Rómába és megkell nézni a szobrokat... úgy néz ki egy izmos ember. Ami mindenkinek bejön. Főleg a nőknek.


Ez a michelin figura kinézet hajkurászása ez tényleg totális testkép zavar a nyomiknál....

2018. febr. 6. 18:22
 8/52 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok, nem doppingolok, nem is fogok.


De érdekes hog aki doppingol az lexarja azt aki nem, aki meg nem az azon lovagol hogy milyen szrok a használók.


Ha lexarod a negatív kommentet akkor miért nem szrod le a kokszos embereket?

2018. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
86%
Pont Ronnie Coleman az, akirol igy kell beszelned, gratulalok.
2018. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
24%
Azért koxolok mert nekem így jó és rohadtul jól nézek ki. Majd írj ki egy olyan kérdést is máshova, hogy ti miért dohányoztok. 6 másodpercenként 1 (egy), naponta 13 500, évente pedig 4,9 millió világpolgár hal dohányzás miatt. Foglalkozz inkább velük.
2018. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!