Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizom edzése gyakorlatokkal...

Hasizom edzése gyakorlatokkal vagy kardioval?

Figyelt kérdés
18/F, 5 és fél hónapja kezdtem komolyan edzeni, azóta nagyon sokat fejlődtem, viszont mivel nekiindultam elég vékony voltam, az elsődleges célom a tömegelés volt, és lecsúszott más is rizsen és csirkemellen kívül is. Plusz nem fektettem eddig elég nagy hangsúlyt a hasizmomra, nem nagyon edzettem külön hasra, és így nem vagyok megelégedve a hasizmommal, egyáltalán nem látványos, régebben, mikor csak itthon edzettem még viszonylag kockás volt, azóta viszont eltűnt, de nem szeretnék sokat kardiózni, mert félek, hogy azzal izomtömeget veszítenék. Elég az, ha gyakrabban kezdek hasgyakorlatokat végezni?

2018. febr. 10. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel tömegeltél, nyilván zsír is feljött, ezért "tűnt el" a hasizmod. Hiába növeled a hasizom edzését, amíg zsír van rajta, nem fog látszani. Ahhoz fogynod kell.
2018. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző megírta a lényeget. Most is kockás a hasad, csak a zsír alatt. Nem kell túlzásba vinni a hasedzést, én például jó ideje nem is edzek hasra külön, mégis domborodnak a kockáim. Ha a rutinodban van guggolás, felhúzás, váll fölé nyomás állva rúddal és társaik, minimális kiegészítéssel le is tudtad a törzsedzést is.
2018. febr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!