Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzesnel megtartani a mellmere...

0dora0 kérdése:

Edzesnel megtartani a mellmeretet?

Figyelt kérdés

Szeretnek edzoterembe jarn.

Alakformalas, feszes has kerek fenek celjabol.. nem vagyok tulsulyos, a fenekemen van mit dolgozni a hasamon egy ujjnyi felesleg ha van....nem vagyok tulzottan húsos etku... viszont ha elkezdek edzeni akkor mellbol is jon le? Nem tudom h ezek alapján mennyire kell kemeny dieta....

Bocsi hogy eleg hulyen fogalmaztam! Koszi a válaszokat elore is!

20L



2018. febr. 12. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Maga az edzés nem gond, szálkásításkor persze jöhet le mellből is, ez genetika kérdése. Túlzott szálkásításkor mindenki elveszti a mellét, de ez más téma, ilyet nem akarunk csinálni :)

Lehet, hogy kisebb lesz a melled fogyáskor, lehet, hogy sokkal kisebb, de lehet, hogy megmarad, bár ez utóbbi a legritkább eset.

2018. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, ahogy nincs helyi zsírégetés, helyi zsír nem égetés sincs, azaz hogy zsírt akarsz égetni, de a melledről semmi ne menjen le. Azonban ha intenzíven edzel mellizomra, akkor a mell alatti izmok megerősödnek és jobban kiemelik a melleidet. Ez elég jól tudja kompenzálni az esetleges fogyást. A megerősödő mellizmoktól a mellbőséged majdnem biztos, hogy nőni fog. A melleknek jobb lesz a tartása. Fellép egy természetes push-up hatás, ami akkor is megmarad, ha leveszed a melltartót. Ez már jó, nem?
2018. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!