Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnék egy kevés izmot építeni...

Tudnék egy kevés izmot építeni 2g/ttkg fehérjével, heti 3-4* 30-40 perc súlyzózással?! 100 g ch mellett, kalóriadeficitben. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

65 kg körül vagyok most kb,bár már hetek óta nem mértem magam.Fogyni is szeretnék kicsit,de egy kis izmot is akarok építeni minél előbb,ezért nem jön be nekem a szálkásítás majd tömegelés vagy fordítva.Napi 1300-1600 kalóriát vinnék be,a makrók pedig úgy vannak,ahogy feljebb írtam,és az edzés is,bár ezen kívül még fogok edzeni,de a súlyzós csak ennyi lenne.Lehetséges?

24 éves nő vagyok egyébként,nem férfi.


2018. febr. 12. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

A súlyodhoz milyen magasság társul?

Kalóriadeficitben nem fog menni sajnos az izomépítés. Muszáj eldöntened, hogy rövid távon melyik a fontosabb számodra. Én inkább azt ajánlom, hogy most kalóriatöbblettel először építs egy kis plusz izmot, mivel közben egyre formásabb leszel, illetve az izomtömeged növelésével nagyobb lesz a nyugalmi energiafelhasználásod is, sokkal könnyebb lesz ezután a maradék nem kívánt zsírt lepucolni. Írtad, hogy minél előbb, szerintem ez lenne a legnagyobb hatásfokú, így leggyorsabb megoldás.

Ha súlyzós edzésen kívül mást is sportolsz, akkor én heti 3 teljes testes edzést ajánlok neked.

Aerobot / kardiót hanyagold ha esetleg tervezed, abból minimális is elég, nem azon múlik a szálkásítás.

2018. febr. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100gramm ch nagyon kevés.
2018. febr. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!