Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hízni szeretnék 5-10 kg-ot. A...

Hízni szeretnék 5-10 kg-ot. A kreatin megfelelő lenne erre a célra? Mennyi ideig szedjem, és milyen adagokban?

Figyelt kérdés

Mennyi idő múlva látszik az eredmény? Jelenleg 60 kg vagyok, és kb. 180 cm magas. Nem szeretnék eddzeni, nincs rá időm.. szerintem az a plusz 10 kg elférne még rajtam, és nem is látszanék kövérnek. Nagyon soványnak érzem magam, nem izmosodni szeretnék, csak hízni.

Mindenféle kaját megeszem, este is fel szoktam kelni enni, de nincs eredmény. Gondolom ez valami genetikai dolog lehet nálam, mert a hízás nem megy. Van amikor max 2-3 kg-ot sikerül hízni, de mindig visszaál a 60-61 kg.

Évek óta ez van, gondoltam ideje lenne táplálék kiegészítőhöz nyúlni.



2018. febr. 13. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A kreatin nem pótolja ám a kalóriákat... De ha olyan szerencsés típus vagy, hogy a tested nem akar plusz hájat, akkor igenis edzeni kéne. Gyakorlatilag mindenkinek van rá ideje, ha akarja és szakít rá. Nem tudom, mozogsz-e egyáltalán valamit, de az egészséges élethez kell.
2018. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5 kilót minden nap, mellé egy kis cukros fánk, meg mehet pici dianabol


Most komolyan, meddig tart kigooglezni, hogy mi az a kreatin és mire jó?

2018. febr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával küzdöttem mint te. Azonban nálam csak az edzés segített, maga a hízókúra nem.
2018. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 2


3 műszakban dolgozom fizikai munkát.

Az evéssel nincs gond, tényleg mindenféle hulladékot meg szoktam enni.

2018. febr. 14. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem hulladékot kéne enni, hanem minőségi kaját nagy mennyiségben. Mit eszel egy nap?
2018. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hamburger, szendvicsek, edessegek, otthon főtt kaja persze, sok zsíros és cukros kaját is, szinte minden nap. Este is fel szoktam kelni enni.


Vettem egy creatine monohydrate-ot, tegnap óta iszom. Azt mondta az eladó, hogy napi 20g-ot igyak 1 hétig 4 részre osztva, utána csökkentsem az adagot. És azt mondta, hogy ez vízesít, de ha normálisabb alkatom lesz tőle, én nem bánom.

2018. febr. 15. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
És mit vársz attól a kreatintól? Bírom amikor azt se tudják az emberek hogy mi mire való de isszák mert azt mondták neki a boltban hogy az kell :D A boltosnak sincs több esze mint neked. A vizes test az rohadtul nem jó. A kreatinnak meg semmi köze a hízáshoz. De fel se fogod amit válaszolnak itt neked
2018. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"De fel se fogod amit válaszolnak itt neked"


Elolvastam az eddigi válaszokat, szerintem reagáltam is, de biztos velem van a baj.

Egyébként bementem a boltba, kértem egy cratine monohydrate-ot, nem kérdeztem semmi mást tőle, csak az adagolást.

2018. febr. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!