Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kocka has+tömeg növelés...

Kocka has+tömeg növelés lhetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Mivel kezdő vagyok így tehát nincs nagy tapasztalatom a testépítésben.Eleve kocka hasam van de mivel tömeget szeretnék növelni meg tartahatom a kocka hasam/fejleszthetem?Gondoltam futással és mérsékelt szénhidrát bevitellel ez lelehetséges. Szerintetek? 16/F

2018. febr. 14. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán!
2018. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha alapból az a típusú srác vagy, aki bevág egy disznót és meg se látszik neki, akkor igen, simán megőrízheted a kockáidat, viszont kínszenvedés lesz magadra pakolni izmot, sok-sok kajálással.


Ha nem vagy ilyen örök szálkás alkat, akkor sokkal nehezebben. Úgy kell eltalálnod a makróidat, hogy épp hogy csak egy kis pluszban legyél. Ezzel lassabban fogsz ugyan izmot építeni, de ha szerencséd van megmarad a kockahas is (és erre rájön még az, hogy mivel hasadra is szerzel izomtömeget, lehet pici zsír felmászik, mégis sokkal látványosabb lesz).


Ha gyorsabban szeretnél fejlődni, akkor ne bánd, hogy esetleg pár hónapra le kell mondanod a kockahasról. A legelső tömegnöveléssel elég tisztességes mennyiségű izmot szerezhetsz, és az első szálkásítás után sokkal jobban fogsz kinézni mint mikor elkezdted.


Futás / egyéb aerob mozgás csak akkor, ha tudod magadról, hogy be fogsz zsírosodni, mert olyan a genetikád. Ha a válaszom első fele vagy inkább, akkor nem is kell egyáltalán, maximum néha.

2018. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és igen nehezen hízok de ezzel ellentétben "könnyen" építek izmot.Mellékesen mass20-at és creatint szedek gondolom valamilyen formában ezek is be folyásolhatják a végeredményt.
2018. febr. 14. 01:20
 4/6 anonim válasza:

Szia igen ez kalibertől füg mint ahogy fent írták 🔝. A tömegnöveléssel zsír is jön fel amit ugye szálkásításkor kell lepucolni. De annyi zsír nem jön fel egy fiú hasára, hogy nem látszódnának a hasizmai főleg ha mellette rendszeresen edzel. Tömegnöveléshez többet kell enned jóval, hogy energia többletet vigyél be izomépítéshez. Az se mind1 milyen fehérjét iszol tömegnöveléshez és milyet szálkásításhoz meg, hogy edzel. Nekem tömefnöveléskor is kockás volt a hasam pedig lány vagyok jó most szépen kockásodik jobban mert versenyre szálkásítok. De téged szerintem ez a veszély nem fenyeget hogy ne lenne kockás a hasad.

Fitness modell 15/l

2018. febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Te mennyi ideje edzel ha publikus? :D

2018. febr. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat.
2018. febr. 15. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!