Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyári alakhoz, kockás hashoz...

Nyári alakhoz, kockás hashoz jó ez az edzésterv?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szeptember óta járok komolyan heti 4-5 alkalommal edzőterembe, és mivel eddig elég vékony voltam, a tömegelésre koncentráltam. Nem tömtem magamba a cukrot és édességeket, de nem nagyon figyeltem rá hogy mit eszem és mit nem. Az eredménnyel meg vagyok elégedve, nőttem, lényegesen erősödtem is, viszont a kockahastól el kellett búcsúznom emiatt. Nyárra viszont szeretnék szálkásítani, viszont félek, hogy ha diétába kezdek, vagy sokat kardiozok akkor veszíthetek az izomtömegből, eléggé hajlamos vagyok fogyásra. Mit ajánlatok, ami nem jár izomveszteséggel, illetve ha kb. májusra akarok már úgy elég korrektül kinézni, mikor kezdjek szálkásítani? Most 182 cm, 66-67 kg vagyok. Testzsír-százalék kb 7-8% lehet. (Tipp)

2018. febr. 14. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Emeld a fehérjebeviteled diéta közben ;)
2018. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

67kg vagy, 8% tzsvel? Nekem jelenle lg 15% a tzs-m es igyis latszik a kockahasam, nyilvan nem olyan szembetunoen de lenyegesen latszik. Erre nem kene szerintem szalkasitani.. en inkabb folytatnam a tomegelest, viszont lehetoleg nemileg kevesebb kaloriaval, mint eddig, hogy ne zsirosodjak annyira + mehetne heti 2-3 hasedzes SULLYAL.

Viszont ha szalkasitasz megis, akkor emeld a feherjet 2g/tskg-ra, es maradjon ugyan úgy heti 4-5 kemeny sulyzos edzes (has ugyan ugy heti 2-3)

Kardiozni felesleges ha kaloriadeficitben vagy, de mehet heti 2x30p..

2018. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A diéta azért is nehezebb, mert nem vagyok olyan helyzetben hogy pl minden napra tudjak csinálni rizs csirkemell meg ehhez hasonló dolgokat, suli mellett meg kereset hiányában nem éppen tudom ezt véghez vinni
2018. febr. 15. 07:01
 4/4 anonim ***** válasza:

7-8 % HAHA, jó lesz az 18nak is :)

és milyen edzésterv????

2018. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!