Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így elmenjek edzeni?

Így elmenjek edzeni?

Figyelt kérdés
Ma arra keltem,hogy alig kapok levegőt,az orrom bedugulva,az arcom ég de rendesen.Nem arról van szó,hogy nem tudnék elmenni,csak nem tudom,hogy jót tenne-e nekem.Egy kis nátha árthat így ?

2018. febr. 17. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha félre kell tenni ezt és belátni hogy nem sok értelme van így, igaz nehéz de ez van. Nincs is rosszabb mikor edzés közbe bevan dugulva az orrod,nem kapsz levegőt meg minden gyakorlat után mehetsz orrot fújni. Meg ha ég az arcod lehet lázad is vagy netalán arcüreg. Én semmiképpen nem ajanlom így,tapasztalatból irom,inkább igyál egy forró mézes teát vagy neo citránt az ágyban és nezz egy filmet,többet használ.:)
2018. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
Inkább pihenj
2018. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj ki par napot es pihenj, az edzes meg jobban legyengiti az immunredszered. Nem ezen a par napon mulik.
2018. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Én is erre gondoltam először,csak gondoltam azért ide kérdezek egyet

2018. febr. 17. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már ha kicsit fáradtabb vagyok sem megyek, mert csak felb__om magam, hogy feleslegesen mentem, mert nem bírom úgy. El kell dönteni, hogy az életed alakítja az edzést, vagy az edzés az életed. Utóbbi nem egészséges.
2018. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!