Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sztetek hogy érdemes elkezdi...

Sztetek hogy érdemes elkezdi gyúrni? én nem értek hozzá, mert nemnagyon foglalkoztam ezzel szval : h tegyük fel van vki 70kiló, úgy elkezdni v inkább még hízzon vlamennyit?

Figyelt kérdés
persze bármilyen tippet elfogadok
2018. febr. 17. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Már miért hízna? Azzal csak akadályozza magát, hisz ami zsírt felszed, azt le is kell szálkásítania...

Egy 70 kilós ember pedig lehet nagyon hájas és atomszálkás is, ez egyetlen adat, mit kezdjek vele?


Nos, én utánaolvastam. Edzésprogramot nem nehéz összeszedni, az étrend már sokkal trükkösebb, bár akinek megfelel a tipikus testépítő étrend, annak csak a mennyiséget kell kitapasztalnia.

Nekem nem felel meg, így tovább tartott a dolog.


Aztán csinálod s remélhetőleg nem rosszul. Jó, ha van hozzáértő haver vagy edző vagy akárki, aki elmondja, ha elrontasz valamit, de azért némi kutakodással és odafigyeléssel szerintem meg lehet oldani egyedül is, de mivel nem vagyok szakértő, az én szavamra azért ne adj...

2018. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mielött elkezdtem volna elolvastam a Sárga kapszula c.könyvet. Sokat tanultam belőle és lett fogalmam a dolgokról. Becsületesen nyomtam,gyilkoltam a testem, rendesen kajáltam 4 évig. Jött a visszajelzés, h "huu de jól nézel ki, olyan a vállad mint egy ágyúgolyó" és ez még pluszban megrősített. Aztán egyik reggel úgy ébredtem fel, h köszönöm elég lesz... Befejeztem. Elértem a genetika maximumát, ahonnan már csak egyéb dolgoktól lehetsz nagyobb. Ez azért fogalmazódott meg bennem, mert divat lett ez az egész. És nálam nem a divat diktál :D

23f

2018. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!