Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatinok közötti különbség?...

Kreatinok közötti különbség? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval két kreatin között vaciláltam,és igazából az olcsóbbik mellett döntöttem,mivel egy alap anyagról beszélünk,amin szerintem nem lehet mit elrontani...,szóval van ez a két termék, [link]


[link]



annyi lenne a kérdésem,hogy ezek között a kreatin monohidrátok között van bármi különbség?

Azért az a 2000 forint különbség fél kiló és fél kiló között kicsit soknak tartottam,ezért döntöttem a gymbeam-es mellett,szerintetek hülyeség volt vagy zseni vagyok? köszi szépen!



2018. febr. 19. 19:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés,mivel edzés után 130g jumbot iszom,ezért ,mivel abban is van elvileg 3g kreatin,azt kipótolhatom 2g kreatinnal? mert úgy lenne egy adagom.
2018. febr. 19. 19:09
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Atya világ! Kár koptatni a billentyűzetet... Olvasgass a témáról a legelejéről jobban jársz.
2018. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen rendben van a kérdés,mi bajod van vele? Köszönöm az értelmes választ! :)
2018. febr. 19. 21:26
 4/14 anonim ***** válasza:

háát az a helyzet, hogy ez az olcsóbb kreatin jobb mert olcsóbb nézet eléggé téves. Rengeteg kreatin vizesít! Én egy kúrát végigtoltam a scitecesből, mert ajándékba kaptam és elmondhatom, hogy rendes étrend mellett nem hogy tömegben de még erőben sem éreztem semmi pluszt. A vesét terheli és semmi hatékonysága. Lefognak itt a szakik pontozni, de az én személyes tapasztalatom a scitec kreatinnal negatív. Továbbá 4 haverom szintén a te elveidet követték és a gym beamosat használták, szintén semmit tapasztalva. Én ha legközelebb ilyesmihez nyúlok, hamarébb a weider márkáknál fogok körbenézni mint ilyen olcsó szarokmellett.

Én inkább lebeszélnélek erről, bár nem foglak tudni mert elhatároztad, hát akkor próbáld ki, de ne számíts hatalmas változásra.


A kérdésedre vszont kérdeznék! Van az originál nutella és van pl a lidls. te a lidlset fogd megvenni mert a negyedébe kerül és barna? na ugye hogy hülyeség :) (személyes kedvenc példám az ilyen olcsóbbat veszem mert olcsóbb fajta kérdésekre :D)

2018. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Na akkor leírom. Látod veled egyetemben a sok kis majom, csak leponrozni tudott, válaszolni már büdös lett a nyomingereknek.

Teljesen mindegy melyiket veszed. Nem lettél zseni, hanem csőrobb. Főleg ha ilyenekre vered el a pénzed, hogy Jumbo.

Ihatnál kreatinos limonádét is. Amilyen mennyiségben ezeket ajánlják hamar cukor beteg leszel tőle.

A gyors felszivodas és a tápkiegeszitok 99% drága hulladék, izomepites szempontjából a normális kajákhoz hasonlítva.

Ha nagyon szórni akarod a pénzt és nyalogatni akarod a kalóriát vegyél egy olcsó wheyt meg pár kiló zabot és kész is a tömeg nővelő.

A kreatin a maradék 1%-k ba tartozik. Valakit kikészít (gyomor) a monohidrát ezért vannak kevertek belőle. Az ami miatt két kreatin monohdirat között ár különbség van, az amiatt van, mert az egyik túl árazottabb mint a másik. Szemcse, marketing különbségek vannak ami meg egyáltalán nem érdekelt izomepites szempontjából. Vagy az oldódás, de langyos vízben még a legdurvább is viztisztán oldódik fel. A legolcsóbb is jó és ez igaz az összes tapkiegeszitore is, nem csak a kreatinra.

Egyébént nem kell túl számolni a kreaint. Napi 5gramm fölött mindet kihugyozod. Sőt ha nem egészíted ki, csinál magának a szervezet kajából is. Cikilizálni sem kell és mehet szálkásitaskor is.

2018. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na tessék a #4. Vizesít... :DDD Jobban jársz ha végig sem olvasod kérdező.
2018. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi utolsó! Egyébként nem azért vettem a jumbot,mert annyira sok kedvem van szórni a pénzt es mert szarom a pénzt,hanem egyszerűen kellett egy olyan tomegnovelo ,amiben elegendő szénhidrát es kaloria van,viszont nincsen tele fehérjével,mivel az etrendemben is bőven elegendő van,meg sok is..azért vettem,mert egyszerűen így lett kerek az etrendem ..
2018. febr. 20. 13:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Rendben! De simán vehettél volna por vagy kristaly cukrot is.
2018. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz hatással van a szervezetre a cukor? Csak mert nehol a szőlőcukrot is ajánlják edzes utánra. Nem igazán vagyok ezzel tisztában..
2018. febr. 20. 13:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Az inzulin reláció miatt van az edzés utáni butaság (fehérjével is ellehet érni) de ez csak mítosz. A napi bevitel számít, hogy mikor van időzítve az mindegy mint ahogy az is, hogy miből viszed be ezeket. Csak a pénz miatt mondtam, hogy nem éri meg a Jumbo.
2018. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!