Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizni kezdtem de NEM...

Kondizni kezdtem de NEM szeretnek fogyni mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nagyon vekony vagyok es sak formasodni szeretnek,(sokan mondjak h nincs is mibol...):( Epp ezert nem szeretnek fogyni,enni nem tudok tobbet mint eddig mert orulok ha 2000 kcal-t megeszek.

2018. febr. 19. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Márpedig nincs más megoldás... ha sportolsz, de nem szeretnél fogyni akkor muszáj! Olyan meg nincs hogy nemtudsz többet enni, csak akarni kell és megtalálod a módját
2018. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, idővel egyre többet tudsz majd enni.
2018. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És hány kiló? A 2000kcal egy 70kg-os átlag hapsira van kitaláltak, amivel a súlyát tartja. Nőnek/ettől könnyebb férfinak elég egy darabig.
2018. febr. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szilárd tápanyagból nem vagy képes annyit enni ami elég lenne a tömegnöveléshez (elég ritka az ilyen) akkor te azon kevesek közé tartozol akiknek hasznos a tömegnövelő, mert egy nagyobb adag turmixot amiben van mondjuk 600-700kcal mégis csak könnyebb lenyomni mint ugyanennyit bevinni szilárd tápanyagból, nem mondom hogy egy az egyben ugyanaz a kettő de segíthet. Egyik haverom is tavaly elkezdett edzeni 180cm-re volt 58kg mikor kezdte. 1 hónapig edzett heti 3-at annyit evett amennyit bírt és minden edzése után megivott egy 150 grammos adag tömegnövelőt így tehát 2kg-t egy hónap alatt. És az első hónapban felment 58-ról 64kg-ra. Ugyanezt csinálta még egy hónapig annak a végén már 68kg volt, tehát 2 hónap alatt 10kg-t szedett fel, és nem mondom hogy csak izmot, a tömegnövelő is valami olcsóbb cucc volt kezdőknek, de ő annyira vékony volt hogy a + zsír is jól állt neki. Csak sajnos a kitartása nem volt a legjobb így abbahagyta, pedig a harmadik hónap végére felment volna 70kg fölé. Én azt mondom érdemes lenne tenned egy próbát, ha van kitartásod lehetsz nagyobb. Igaz akinek ilyen a genetikája nem lesz MR. olimpia de egy normál testalkatot hamar össze tudnál hozni.
2018. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

173-4 cm vagyok es 47kg kb...tudom h huuuu az nem normalis meg omg min.50kg kene h legyek de inakbb 55....

Es nem egeszsegtelen azt a sok kcal-t meginni egybol? Mert hallottam h ezek a tomegnovelok elegge egeszsegtelenek...

2018. febr. 21. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
De, egészségtelen, mert tele van cukorral.
2018. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!