Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Feherjepor mellé milyen...

Feherjepor mellé milyen egyebb vitaminok stb kell még?

Figyelt kérdés

Adott egy 25g/ 21g fehérjet tartalmazo tejsavo feherje. +zab, hus, túró a feherje bivitel.


Szenhidrat: rizs, krumpli, tészta.


Edzes utani dextroz.


Ezek mellé milyen egyebb dolgok kellenenek. Konkrét termék erdekelne.


Tomegeles a cel. Gondolom vitamin, bcaa, izuletvedo de milyen. Valaszokat elore is köszi.


2018. febr. 20. 12:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Es az mibol viszi be a megfelelo feherje mennyiséget? Biztos lehet ugyis csinalni de nem hiszem h husnelkul lehet normalis testet elerni. Ilyen tapkiegeszitos csirke meg nem akarok lenni h azon elek csak. Ez az 50g egy kis plusz, de semmi tobb.
2018. febr. 20. 22:06
 12/15 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=IW3hlUKQAIA

Születése óta nem eszik semmilyen állati kaját, szülei sem, valahogy csak megoldja/ák. :D

2018. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kell egy kg húst megenni. Egyrészt nincs feltétlenül szükség 2g/tskg fehérjére, töredéke épül csak be, és "száraz" tömegre kéne számolni amúgy is. Gondolom nem vagy 100 kg full szálkásan.

Másrészt a növényi fehérjét is nyugodtan beleszámolhatod, és máris máshogy alakul a képlet.

A változatos étkezés szerintem tényleg fontos, ezért sok féle zöldséget és gyümölcsöt érdemes enni, ezek mind elérhetők a zöldséges pulton és a fagyasztópultban. Szerintem állati fehérjeforrásokat is érdemes variálni, rendszeresen beiktatni egy kis halat, belsőséget. Tőkehalmáj konzerv például jó kis omega-3 és zsírban oldódó vitamin forrás. Mondjuk van aki nem tudná megenni, én rohadtul szeretem egy pár csepp citromlével és valami finom, jó minőségű kenyérrel.

2018. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na jo ez a csaj is 100000 bol 1 ilyen :d


Hust várialom nem csak csirkemell, csirke, díszno, hal igy szeretnem majd valtogatni kedvszeruen.


Zab 27g

Hus 100g

Turo 28g

Feherjepor 42g. Ez a napibevitelem minimum. Emelle meg 1 2 bonusz beesik de azt nem szamolom ugy; Fehérjéből. Sztem ennyinek elegnek kell lennie. Megha 100kg is lennek. Egyebkent 90kg vagyok es 100kgra mennek fel. Majd aztan vissza le 90re.

2018. febr. 20. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!