Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Feherjepor mellé milyen...

Feherjepor mellé milyen egyebb vitaminok stb kell még?

Figyelt kérdés

Adott egy 25g/ 21g fehérjet tartalmazo tejsavo feherje. +zab, hus, túró a feherje bivitel.


Szenhidrat: rizs, krumpli, tészta.


Edzes utani dextroz.


Ezek mellé milyen egyebb dolgok kellenenek. Konkrét termék erdekelne.


Tomegeles a cel. Gondolom vitamin, bcaa, izuletvedo de milyen. Valaszokat elore is köszi.


2018. febr. 20. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Valami komplex vitamin bomba nem árt, pláne kezdőként, ilyen ramaty időben. Animal pak, Jumbo pak, Monster pak, vagy valami hasonló. Pénztárca függő. Vannak egyéb készítmények, amelyekből csak 4,5 db-ot kell naponta beszedni és egy tabletta globál tartalmaz mindent, csak kicsiben.

Izületvédő rendes étrend, vitamin- és folyadékbevitel mellett nem kell. Ha gyilkolod a mozdulatokkal magad akkor úgy sem véd meg, ha rendesen csinálod, be is melegítesz és nyújtasz eleget akkor felesleges.

Bcaa és glutamin elsősorban nem tömegelés alatt fontos, amikor tudsz zabálni. Így én ezt is pénzkidobásnak érzem.

Az edzés előtti bedurrantók, kezdőknek úgy 2 évig totál nem ajánlatos. Vagyis, teljesen felesleges addig ilyesmikhez nyúlni, amíg az ember konstans fejlődik, viszonylag belátható időközönként.

Ha a vitamin mellett mindenképp szeretnél még valamit vásárolni, akkor én a kreatint ajánlom. Mondjuk Creabomb, ha már maradok a Scitecnél. De mindegyik gyártónak van komplex kreatin mátrixa. A sima monohidrát már a múlté, érdemesebb valami komolyabbra invesztálni. Ez hozni fogja a további tömeget, így az erőt is.

2018. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Semmi, rendes eteleket kell enni.
2018. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2018. febr. 20. 16:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem kell fehérjepor se.
2018. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az hogyne kene. Gyors felszivodasu feherje kell. Illetve kevesebbet is kell enni.
2018. febr. 20. 18:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Aha, cool story bro.
2018. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell gyors felszívódású fehérje, ez csak marketing hülyeség, hogy eladják a fehérjeport. Semmilyen táplálékkiegészítőre nincs szükséged, ha megfelelő az étkezésed. Zöldséget és gyümölcsöt nem is említesz, pedig kéne, nagyon.
2018. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hat figyelj, nem hiszem hogy egeszseges lenne minden nap majdnem 1kg hust megenni, hogy elerjem a megfelelo mennyiseget. Illetve sztem nem is birnek annyit enni. Ezert kell feherje.
2018. febr. 20. 21:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Zoldseget korettel szoktam vegyiteni. Azert nem irtam bele. Hamar zoldseg az mind1 milyen? En mikor milyen kedvem van ugy rakom a korethez a parolt zöldséget.
2018. febr. 20. 21:54
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kötelező húst enni, van aki semmilyen állatit nem eszik.

Zöldségekből répa, cukkini, gyümölcsökből kiwi, narancs ami a legjobban megéri.

2018. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!