Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jógázhat nagy darab ember?

Jógázhat nagy darab ember?

Figyelt kérdés

Testépítőknél kisebb, de átlagembereknél nagyobb vagyok, pár éve gyúrok. Hamarosan egyetem, viszont szeretnék előtte egy sporthoz kötődő szakmát letenni. Személyi edzősködés sem lenne rossz, de dunát lehet vele rekeszteni, plusz olyat szeretnék ami külföldön is hasznos.


Hajlékony vagyok, viszont a jobb térdem például sérült, és nem tudok rá leguggolni.


Megérné elkezdeni?


2018. febr. 21. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Én jártam jógázni és volt egy férfi a csoportban, aki nagyon magas, erős, izmos volt. Mindenféle ember jár oda.

A foglalkozás vezetőnek elmondod, hogy mi a probléma a térdeddel, és ő majd mondja, hogy mit nem csinálhatsz, vagy mit kell másképp csinálnod.

Viszont mint oktató nekem fura lenne olyan, aki nem tudja bemutatni a gyakorlatokat.

2018. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!