Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő étrenddel és edzésse...

Megfelelő étrenddel és edzéssel leadható a "heti 1kg" képlettel 8 hét alatt 8 kiló felesleg?

Figyelt kérdés

140g fehérje

140g ch

50g zsír


2000 kalória, L karnitin, zöld tea, heti 4 súlyzós edzés és 4 aerob.


20F


2018. febr. 21. 18:46
 1/2 anonim válasza:

Én hasonló módszerrel fogytam, napi 1800, később 1500 kalóriát fogyasztottam, arra különösen ügyeltem, hogy ne egyek sok szénhidrátot, de ha mégis, azt semmiképp se tegyem este. Kerültem a glutént is, bár ez nem része a képletnek. Rendszeresen mozogtam, bár sose kardióztam, csak úgy mindenféle erőgyakorlatot végeztem otthon.

Egy a lényeg, valami hasonlót csináltam, mint amit te tervezel. Az eredmény valóban kb heti 0,8-1 kg fogyás volt. ezt csináltam 3 hónapig, és egy tizest le is dobtam magamról.

Két dolog, amit szeretnék tanácsolni:

-az ízületek nem nagyon szeretik a súlyzós edzést, ha a helyedben volnék, inkább saját testsúllyal edzenék

-a napi bevitt kalóriamennyiség bevitelére fokozatosan kell hozzászokni, még ha ez azt is jelenti, hogy az elején lassabban haladsz, továbbá semmiképp se menj napi 1500 kalória alá, mert az már káros az egészségre.


Sok sikert és kitartást a munkához! :)

2018. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Súlyzós edzést nem hagyom ki semmiképpen, nem akarom azt a kevés izmot is összefonnyasztani amit felszenvedtem magamra. Ízületvédőt szedek.
2018. febr. 23. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!