Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe járok, de nem...

Konditerembe járok, de nem tudom, hogyan használjam az ottani gépeket?

Figyelt kérdés

Ezért csak a futópadon szoktam lenni fél órát. Nincsen ott személyi edző, ezért nem tudom melyik géphez menjek, hogy azon mennyit csináljak... :(

Mit tegyek? :(


2018. febr. 26. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

ráguglizol erre-3 napos teljes test átmozgató edzésterv

megnézed milyen gyakorlatokból áll,nézel róla videókat aztán végrehajtod a teremben.

2018. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nincs szemyéli edző? Az egész konditerem nem foglalkozat egyet sem vagy csak nem látsz senkit bóklászni

a gépek között? Ha ez utóbbi, akkor kérdezz rá a recepción, biztos tudnak neked ajánlani valakit. Vagy menj el edzeni egy tapasztaltabb ismerőssel, baráttal, néhány alkalom alatt meg lehet tanulni a lényeges dolgokat.

2018. febr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a szabad sulyok kellenek amugy is.
2018. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Ne hidd azt, hogy csak a csilli-villi termek vannak, hiper-szuperg gépekkel, és személyi edzőkkel. Léteznek még olyanok, ahol csak szabad súlyol vannak, 1-2 csigás géppel. Itt nem hemzsegnek a személyi edzők...:) Igaz, ezek a, termek már kihalóbam vannak, de még léteznek.


Kérdezőnek:

Neten sok-sok videót találsz a gyakorlatok helyes kivitelezéséről. Videózd magad a teremben akár, így láthatod mi a rossz és a jó. De a tapasztaltabbak is biztosan segítenek!

2018. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es, a 8. kerület szívébe járok épp egy olyan edzőterembe, mert az van legközelebb, olcsó is, meg amúgyis szeretek oda járni. Néhány elég régi gép van csak meg kábeles dolgok, de sok kézisúly, fekvenyomópad, keretek stb, elég oldschool. Mégis van 2 db személyi edző meg egy darab recepciós, akitől lehet kérdezi dolgokat.


Persze lehet máshol nem ez a helyzet, és vannak ennél még régebbi termek is, ahol aztán tényleg nincsenek edzők.

2018. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Akkor ezekszerint van olyan is. Nem tudtam.

Ahova én járok, ott se recepciós, se edző :)

2018. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!