Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálkozással kapcsolatos...

Táplálkozással kapcsolatos kérdés, de a testépítéssel kapcsolatos, úgy hogy ide írom: ebben a cikkben hülyeségeket írnak, vagy én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

[link]



"...Azonban a tested a bevitt fehérjének nem hasznosítja a teljes mennyiségét, azaz a 100%-át. Ennek a meghatározására szolgál a biológiai érték, vagyis a bevitt fehérje pontosan hány százaléka hasznosul a szervezetedben. A fehérjék közül a legmagasabb biológiai értékkel a tojás bír, a maga 94%-os adatával......A tejsavó birtokolja a legmagasabb biológiai értéket, minden étel között! A tejsavófehérjék akár 159%-os biológiai értékkel is bírhatnak, attól függően, hogy milyen tisztaságú forrásból származnak."


Nemem az jön le ebből, hogy a biológiai érték azt jelenti, hányad része hasznosul a fehérjének, tehát a tojásban levőnek 94%-a, de hogy lehet több 100 %-nál?


" A marhafehérje emésztése a tejsavó proteinnel ellentéten nem az emésztőrendszerben, hanem a gyomorban történik."


A gyomor is az emésztőrendszer része, nem?



2018. márc. 1. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Pontosan. Mert elértél valami benne?

De elismerésreméltó dolgogra gondolok! Az nem nagy was ist das hogy szurkálod magad, szita seggű...

2018. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hé micsináltok??? Bírjatok má magatokkal he me úgy szájonváglak mindkettőtököt hogy szétnyíllik a szájjatokkk. Hejesen írok udje? :D:D
2018. márc. 2. 13:04
 13/20 A kérdező kommentje:
MIndketten 0-k vagytok a sportba, én 0,5 vagyok úgy hogy ne ugassatok nekem.
2018. márc. 2. 13:05
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mindenki nulla a sportban itt ez egyértelmű. A gond az ha valamelyik többnek érzi magát. Vagy azt hiszi agresszívtassal kompenzálja a farka méretét. Nagyon szar élete volt meg lesz is így az ilyeneknek.
2018. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: azt kihagytad, hogy mindenki 0, kivéve én, mert én 0,5 vagyok.
2018. márc. 2. 13:26
 16/20 anonim ***** válasza:
Látom ezen az oldalon sok értelmiségit lehet találni..:D
2018. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nagy ember lehetsz ha csak a monitor mögül jár a szád.
2018. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Most rám is céloztál? Én csak hülyéskedek, amiatt hogy itt elkezdtétek szidni egymást ok nélkül.
2018. márc. 3. 22:40
 19/20 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező, te adsz egy ilyen véleményének aki egy élelmiszertől jobban fél mint a dögkút tisztaságú kokszától?

Nem lehet komolyan venni. Ne foglalkozz vele mit irkal, amúgy is nekem motyog.

2018. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De nagy a szád taknyos. Igazi csicska lehetsz. Nem ég a pofád, hogy csak monitor mögül vagy ilyen kemény gyerek?
2018. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!