Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert faj a jobb vallam elsö...

Miert faj a jobb vallam elsö oldala?

Figyelt kérdés

Most mar 3 honapja hogy chest press gepen a jobb vallamat ugy szetbasztam azzal a geppel h utana nem is tudtam ra edzeni tovabb.


Azota kerulöm azt a gepet mert akarhanyszor beulok erzem h meg nem az igazi, vallnal ugyan az a helyzet, csomo gyakorlatott kenytelen vagyok nelkulözni mondvan probalom pihentettni.

Fekvenyomasnal sajnos 85 kg körul kezdem erezni a jobb vallatt.

NA a kerdes, tudd valaki valamit jo tanacsal ellatni hogy tudnek minel hamarabb kilabalni belöle? Jobb egyenes illetve horog uteseknel is tulzottan erezni a JOBB ELSÖ vallam.


Mindezektöl fuggetlenul megy az edzes, sulyok mennek felfele de nem hagy nyugodni a dolog. Gyulladas csökkentöt elkezdtem szedni ra a napokban.. hatha..



2018. márc. 4. 18:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!