Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem formásodom és tűnik...

Miért nem formásodom és tűnik el a narancsbőr?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. egy évig komdiztam, de unalmasnak tartottam ezért váltottam a crossfitre amit mostmár bő egy éve heti négy alkalommal csinálok, futással és díjugrató edzésekkel kiegészítve. A Crossfitten belül is a súlyemeléssel foglalkozok többet és mégse vagyok tónusosabb és az a pici de annál makacsabb narancsbőr se szeretne eltűnni. Az étkezésre nagyon szigorúan odafigyelek. mi a gond?

2018. márc. 10. 21:33
 1/4 BlodDrunk ***** válasza:

Súlyzós edzés és kaja,valami akkor még se jó.

Formásodnod mindenképp kellene.


Narancsbőr lehet genetikai is és számtalan más okozója van.

2018. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig viszonylag nagy súlyokkal is dolgozom. 80kg-ba beleguggolok magas ismétlésszámmal is. és a testsúlyomat ki tudom nyomni push press-be. (49Kg vagyok)
2018. márc. 10. 22:04
 3/4 anonim válasza:
Genetikai okai is lehetnek, de próbálkozz esetleg még több kardio-val, esetleg szaunával és egyebek. Az étrendre ha odafigyelsz igazából csak ezeken múlhat legtöbbször.
2018. márc. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KKrisztina33 válasza:
Írtam neked privát üzit!😊
2018. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!