Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mennyi idő után láttátok...

Ti mennyi idő után láttátok az eredményt magatokon?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, két hónapja váltottam életmódot, edzőterembe egy hónapja járok kb. Heti öt edzésem van, három súlyzós, kettő aerob. Nagyon élvezem, igazi szenvedélyemmé vált az edzés és egészséges életmód ennyi idő alatt is. :)

A kérdésem az lenne, hogy ti, akik szintén súlyzós edzést végeztek fogyás/formásodás/izmosodás miatt, mennyi idő után láttátok az első eredményeket magatokon? :)


Köszi a válaszokat előre is. :)


2018. márc. 11. 16:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tevedes, hogy rizs-csirke kombon kell elni, hogy jo fizikumod legyen es azzal nincs semmi baj, ha valakit erdekel annyira a sajat kulseje, hogy nem hizik be, mondjuk 150 kilora.

Bar nagyon, az erofitoktatasnak sincs itt helye, de en 90 kilo vagyok, es nem hiszem, hogy erosebb vagy nalam, sokkal biztos nem.

Fekvenyomas 170 kg, felhuzas 210 kg, guggolas 190 kg.

2018. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs itt helye, mi a f___nak írtad be, hogy mikkel bohóckodsz? Jó érzés a saját szádba kulázni?
2018. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak nagyon kemenykedtel, hogy te viszel itt mindenkit, mint egy szatyrot.
2018. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!