Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen adottságokkal, milyen...

Ilyen adottságokkal, milyen edzéstípusba és étrendbe vágjak bele, hogy egy éven belül el tudjam érni a kívánt eredményt?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, 175 centiméter és 65 kilogramm. 5 kilot mindenképpen le szeretnék adni első körben, mert van rajtam egy kis felesleg, popsin, csípőn és combon.


Utána szeretném elkezdeni az izomépítést.


Nagyon kezdő vagyok, legalábbis korábban még nem voltak ilyen tudatos elhatározásaim, sportoltam korábban, de a sok irodai munka miatt azért meg tud ereszkedni az ember lánya. :(


Milyen mozgásformát és diétát ajánlanátok?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2017. nov. 3. 14:06
 1/1 Cortez70 ***** válasza:

Szálkásító diéta kell: napi 1.5-2g x ttkg fehérje, kb 0.5g x ttkg zsír. A ch-t pedig fokozatossan csökkented a mostaniról addig, hogy tudj heti 0,5-1 kilót leadni.

Már az elején is kell erősítő edzés a kardio edzések mellé, így lesz jobb a forma. Heti 3 napos teljes testes edzések legyenek a súlyzós edzések. Olvasnivaló: google: alapismeretek. Első találat.

2017. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!