Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az 1000. Rubint Rékás kérdés....

Az 1000. Rubint Rékás kérdés. Mikor láttátok az eredményt magatokon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már kb. az 1000. Rubint Rékás kérdés. Végigolvastam az összeset.

Most kezdtem fogyókúrázni és nagyon motiválna az eredményetek.

Kérlek titeket, hogy írjátok le, melyik dvd-re tornáztatok és mennyit fogytatok, mennyi idő alatt?

Odafigyelek a kajálásokra és elkezdtem tornázni. Volt aki 2 hét alatt látta az eredményt? Valami jótanács?

Köszi a válaszaitokat :)


2011. márc. 16. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg


Én erre tornázok 3 hete minden hétköznap, + mellette próbálok diétázni(nem mindig sikerül :D), de már látom h formásodtam :) Meg a mérleg szerint fogytam 3 kilót :D

2011. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Használ!:) Anno az Add önmagad 2. részére tornáztam, az is bejött. Mostanában a 2009-es és 2010-es dvd-re szoktam tornázni, általában comb és csípőformáló részeket csinálok..izzasztó:) Kb január eleje óta tornázok és azóta a petyhüdt combom szép izmos lett - de nem vastagabb!:) 59 cm volt, most kb 55 körül van:) Pedig én innen fogyok a legnehezebben:) A fenekem pedig korábban lapos volt..most egyre kerekebb és szebb:) De egyúttal kisebb is lett;)

Szóval én csak ajánlani tudom, persze csak diéta mellett:)

2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!