Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mennyi idő után láttátok...

Ti mennyi idő után láttátok az eredményt magatokon?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, két hónapja váltottam életmódot, edzőterembe egy hónapja járok kb. Heti öt edzésem van, három súlyzós, kettő aerob. Nagyon élvezem, igazi szenvedélyemmé vált az edzés és egészséges életmód ennyi idő alatt is. :)

A kérdésem az lenne, hogy ti, akik szintén súlyzós edzést végeztek fogyás/formásodás/izmosodás miatt, mennyi idő után láttátok az első eredményeket magatokon? :)


Köszi a válaszokat előre is. :)


2018. márc. 11. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már, de egy hónap után már biztosan van látható változás. Kitartás!
2018. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

1 év!

Dagadt kisgyerekként kezdtem, mert leszartak a lányok. :( Tudod, mekkora erő kellett a folytatáshoz, hogy 1 év után sem mondta volna meg senki, hogy kondizom?!

De folytattam... utána persze már nem a nők miatt. Azóta meg már eltelt pár év...


Üdv: F/25, 196 cm, 150 kg (kidobó)

2018. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szergej55 ***** válasza:
1-2 év, de amit tényleg fejődésként értékelek, az csak mostanában (5 és fél év) látható. Optimális esetben nem kellene ennyi idő, de sokat elvacakoltunk a semmire sem jó osztott edzésekkel és a vacak kondis kajálási tanácsokkal.
2018. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 150 kilosan most is dagadt lehetsz.
2018. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55-ös karral leszarom azt a kis sörhasat, ami van. Ma már mások az arányok.
2018. márc. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fel-1 ev. Nok eseteben ez tobb.
2018. márc. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyanyamnak is van 45-os, megsem izmos.
2018. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oké-oké, troll gyökerek, próbálkozzatok csak a kicsinyes sértegetésekkel. Sok érzelmet kivált az irigység, tudom jól. :D
2018. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, sem trollkodni, de a sörhasra, illetve ( a sörhasból következtetve) egy zsíros karra, illetve alkatra, a testépítő topikban valószínűleg nem sokan irigykednek. szvsz. A lényeg, hogy ez neked megfelel és így érzed jól magad.
2018. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én meg csak röhögni tudok a sok siklótestű cicafiún, a kockáikon, meg a rizs-mellfilé kombójukon. Na az ám a szép élet, folyton maszturbálni a tükörre. :D Aztán bármelyiket vinném, mint egy szatyrot. :D
2018. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!