Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azok a férfiak, akik rendszere...

Azok a férfiak, akik rendszeresen edzenek, kondiba járnak, azoknak szintén a sportosabb életvitelű/kinézetű nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Például egy Kiss Virág? Szerintem ő még női szemmel is csinos :)

2018. márc. 11. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem feltétlenül, de az tény, hogy mióta elkezdtem edzeni, elég magasra ment a léc. Most csak ha pusztán a fizikai, testi oldalát nézzük, igen, én már allergiás kezdek lenni az olyan lányokra akik nem adnak magukra, össze-vissza esznek és nem sportolnak, ugyanakkor magasak az elvárásaik a másik irányában. De mint írtam feljebb, nem feltétel és volt már olyan barátnőm, akit előbbi életformából jó útra térítettem, előtte és utána is ugyan úgy tetszett és szerettem.
2018. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
#1 +1
2018. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem, én imádom a gyengécskébb, puha pocis csajokat (sőt, talán jobban is), mert egyrészt velük még férfiasabbnak érzem magam, másrészt nekem nem ez képviseli az értéket egy nőben. Jó, ha minden nap parizeres zsömlén élne, próbálnék valamit elkövetni vele, de nem magam miatt.


F/25

2018. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Ez most olyan,hogy igen tetszik a Ferrari,de nem tudom megengedni magamnak sem a megvételét sem a fenntartását,de attól még ki tudom bérelni egy napra és akkor kegyetlenül meghajtom.Szóval igen,ők tetszenek,de készen kapni ilyet nagyon ritka,átlag csajt belevezetni a rendszeres edzés,viszonylag normális táplálkozás témába meg gyakorlatilag a lehetetlennel egyenlő.
2018. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a kidolgozott testű, sportos, izmos lányok. Kiss Virág formája nagyon is!
2018. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 palilaci ***** válasza:
Bejon es egyaltalan nem csak ők. Az elso valaszolot osztom, am kiegeszitem annyival, hogy nekem mindegy, hogy a sulyzotol nez ki formasan vagy alapbol jo aranyokkal rendelkezik es persze nem az az edzos fajta. A lenyeg, hogy adjon magara a holgy, legyen igenyes es noies.
2018. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ha ezt is a feltételek közé tenném, akkor tényleg egyedül rohadnék meg, szóval annyira nem érdekes.
2018. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Az en esetemben igen. Normal testalkat is szoba johet, de hosszu tavra nem igazan tervezek vele.
2018. márc. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2018. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy kerekebb, formásabb test kívánósabb, mint az átlag, kicsit pocakos vagy éppen deszkásabb alkat. Ez kinek ne tetszene jobban? :D Persze, hogy jobban tetszenek.
2018. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!