Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervnek megteszi kezdésnek?

Edzéstervnek megteszi kezdésnek?

Figyelt kérdés

Szòval 2 évvel ezelőtt másfél évig jártam terembe, tehát sok dolog nem ismeretlen de felejtettem azért így utánajártam. Most egy teljes test edzést kezdtem heti 3-szor. Mindenre 2 féle edzést csinálok, néha valamit cserélek, deég pad és rúd hiányában nincs sok lehetőségem (legalábbis azt hiszem) :) Anno egyből osztottal kezdtem mert "segíettek" fiúk velük csináltam. De ahogy utánanéztem kezdésnek ez elvileg jobb. Még nem megyek terembe, nekem nem éri meg a bérlet, hogy 4 kg-mal játszadozzak, úgyhogy itthonra vettem állítható kézisúlyzót (10kg) hamarosan jön egy rúd és egy pad is. Amilyen állapotban vagyok szerintem pár hónapig megteszi itthon.

Szerintetek is várható fejlődés? Anno viszonylag gyorsan fejlődtem (csak étkezéssel járultam hozzá) de most vettem egy nem túl ismert fehérjeport is - valamennyit remélem használ. Tudnátok valami jót ajánlani 4000/kg környékén? Ja és ha nem tehetem meg hogy minden nap igyam (pénz miatt) jó ha a pihenőnapon csak hùst eszek és mást fehérje miatt és ezt a löttyot sak edzésnapon? Egyébként 160cm/58kg lány vagyok (21).


2018. márc. 13. 10:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!