Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor szoktatok edzeni?...

Mikor szoktatok edzeni? Délelőtt vagy délután ill. este?

Figyelt kérdés

Nem gyúrni akarok, inkább csak erőlétet fejleszteni. Futás, úszás, kerékpározás, fekvőtámasz, guggolás meg hasonlók. Este szoktam kimenni kerékpározni, de van amikor a délelőttöm is szabad. Ilyenkor is szoktatok valamit mozogni ?

f.


2018. márc. 16. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én általában reggel szoktam. Inkább felkelek kicsit korábban, munka előtt edzek. Nem szeretem, mikor munkából hazaérve még edzeni "kell", úgy érzem, azzal elmegy az egész délutánom.
2018. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem. Bar en inkabb delutan szoktam, ha itthon vagyok (müszakos munkam van, es szabadnapon itthon vagyok). De ra akarok szokni hogy delelőtt is legyen mozgas.
2018. márc. 16. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
A délelőtti (konkrétan a reggeli) edzésnek van egy külön hangulata. Mikor látod hogy mindenki ébred, viszonylag friss a levegő, indul a napi rutin, és te keményen edzel. Én késő délután szoktam menni, mert csak akkor van időm, meg reggel/délelőtt valamivel gyengébb is vagyok.
2018. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben délutános műszakom volt, akkor mindig reggel edzettem. Most reggeles vagyok, 9-kor kezdek. Kardiozni reggel szoktam munka előtt, edzeni általában délután, illetve szombat reggel.
2018. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!