Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valahol képsorozat, hogy...

Van valahol képsorozat, hogy hogy fejlődött valaki kezdő szinttől a testépítésben?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 22:47
 1/3 BlodDrunk ***** válasza:

Nem igazán érdemes,máshoz viszonyítani magad,mindenkinek más a genetikai potenciálja,illetve hogy ki naturál és ki nem soha nem mondod meg,nem kell ahoz komoly fizikum hogy valaki koxoljon.


Jó genetikával ilyesmi összehozható,tömeg szempontjából,az meg hogy hogy nézel ki egyéni mindenkinek más a testfelépítése,izomtapadásai


10éves átalakulás

https://www.youtube.com/watch?v=8jWU0ZZ8ACs

2018. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Igen ez még hihető, de számomra ez nem motiváló van rajta izomtömeg naturálnak is néz ki 10év múlttal nem túl száraz a tömeghez képest. Mégis magára pakolt amennyit bírt gondolom, de aránytalan. Én inkább előnybe részesítem az esztétikus irányt amikor arra koncentrálsz, hogy minél arányosabban nézz ki. De én sem tudok ilyen képsorozatot, csak gondoltam leírom én is véleményem.
2018. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első 1-2 év ilyesmi

[link]

2018. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!