Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomástól csukló fájdalom?

Fekvenyomástól csukló fájdalom?

Figyelt kérdés
Az eset 1 hete történt mikor is szerintem fekvenyomás közben nagyon megterheltem a csuklóm, viszont nem biztos, hogy a fekvenyomástól. Lényeg az, hogy azóta is fáj hogyha kifordítom az alkarom akkor tompa fájdalmat érzek és erősebb fájdalmat ha rá nehezedek (pl tolódzkodás vagy fürészelés). Ha volt már hasonló nektek írnátok pár tippet hogyan lehetne gyorsan kiköszöbülni? (5 hónapja kezdtem és még nem volt hasonló) Eddig sportkrémmel bekentem azután befásliztam.

2018. márc. 4. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, 5 évig fájt a csuklóm. Azt javaslom, vigyázz vele, ne edzz pár hétig olyat ami megterhelheti.
2018. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fontos a jó alapos bemelegítés! A csuklódat is melegítsd be.

Szedj izületvédőt, nekem használt.

2018. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat mindenki elfelejtette. Ne tord meh a csuklod fekvenyomas alatt, mert tulterheled.
2018. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom kedves kérdező, hogy miért kellett kiemelned. melegíts be normálisan, és ne törd meg a csuklódat nyomás közben. ha ezek megvannak, mégis fáj, akkor csak fekvenyomás alatt jön elő, de nem attól van. (65 másik gyakorlatban is el lehet szúrni ezt a csukló hogyan tartsam dolgot, kezdve a tolodzkodással. )
2018. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!