Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myprotein fehérjéről vélemények?

Myprotein fehérjéről vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok,aki már használta a myprotein fehérjéit,mi a véleményetek róla?


Mennyire oldódik jól?Ízben melyik a tűrhető?Áfonyás ízben gondolkozom,remélem nem túl édes és ihatatlan.



2018. márc. 17. 16:39
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
nem rossz hát próbáld ki
2018. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Banános: hasonlít a banánra, de inkább vaníliás az íze, enyhén habosodik.


Epres: ízre olyan mint egy epres joghurt, nekem ízlik, de másnak lehet hogy túl mű/édes lenne. Sokkal kevésbé habosodik mint a banános.


Egyenlőre csak ezeket próbáltam :D

2018. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi,még jöhetnek válaszok


#2 ez az a két íz,amit instant átugrottam,mert aztgondoltam,hogy nagyon mű,de ezekszerint nem lehet olyan rossz:D

2018. márc. 17. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
En csak izesitetlent iszok 2 eve. Nekem bejott es legfokepp nagyon jo arban van. Pl most rendeltem 2,5 kg-ost 9500 Ft-ert.
2018. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Olyan mint bármelyik másik, csak drága!
2018. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én stevia-sat iszom egy ideje, mert nem bírom a szintetikus édesítőszert hosszú távon, de még ez is jó. Ízben eddig nem volt olyan, ami nem ízlett volna, de a kedvenceim eddig: cinnamon danish, marzipan, pistachio. Az oldódása nem az igazi, de ár/értékben akkor is nagyon jó. Én se szeretem ha nagyon édes, de az egy kis extra folyadékkal orvosolható.
2018. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek a normál ízek amiket írtam. Steviásból az epreset, a banánosat meg a blueberry-raspberryset kóstoltam eddig.
2018. márc. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A termeszetes izeken kivul amiket probaltam eddig mind jo volt. A termeszetes vaniliat viszont nagyon nehezen tudtam meginni, szornyu utoize volt. Nem mondanam draganak se, eleg gyakran van 30%-os akcio, plusz 15% allando kuponkodom van, igy elegge megeri 19-20 ezer szokott lenni 5kg.
2018. márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ár/érték arányban verhetetlen. Az egyik "legtisztább" a piacon. Ez alatt azt értem, hogy nincs felütve állományjavítókkal, sűrítőkkel és olcsó aminosavakkal. Ennek annyi ára van, hogy nem lesz olyan krémes és finom, mint egy Scitec, de teljesen vállalható íze van így is, csak kicsit vizesebbnek érzed. Nekem ízzel és oldódással sem volt még gondom.
2018. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PekSnack válasza:
Ahogy előttem már írták, tiszta tejsavó fehérje (Impact Whey Protein) Oldódása teljesen jó, íze kevésbé intenzív, mivel kevesebb ízfokozó / magasabb fehérjetartalom van benne. Én régóta Mp-t veszek, mogyorós-csoki, vanília a kedvenceim. Az összetételből kiderül, nincs benn semmi hozzáadott felesleg.
2018. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!