Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden napra télen milyen...

Minden napra télen milyen edzéseket tudnák végezni?

Figyelt kérdés
Mondjuk egyik nap teljes testes edzés akkor másnap mi legyen?? Igy télen? Tudnátok egyhétre ötleteket adni hogy minden nap mit edzek fogyás miatt?

2018. márc. 17. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs tél barátom...
2018. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is tél van, holnap állítólag jön a hó, nem érdekel, hogy márciust mutat a naptár...


Én gyalogolni szoktam (teljesen pöpec egy téli hegyi túra is, ha engem kérdezel), de lehet biciklizni, futni (jó, ez van, akinél kiesik télen), otthon tornázni (nálam power walking, mert nem vagyok sportos, de gyalogolni mindig tudok).


A tél könnyű, nyáron van baj, mert ha megmoccanok, elfüstöl az agyam a melegtől. Persze egy szép tavasz vagy ősz a tuti, de mozogni máskor is kell.

2018. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lesz*rom milyen idő van második. Tavasz van.
2018. márc. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!