Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testet mégis hogy tudok...

Ilyen testet mégis hogy tudok a leggyorsabban elérni? Nagyon surgos!?

Figyelt kérdés

Szoval ilyen testet hogy lehet elérni? Egyszerű diéta? Nekem ugyanilyen test kellene nyár fele.. Mi a véleményetek? Mit kell tennem hogy ilyen testet "szerezzek"?

Tudom nem nagy cucc de én mindenképp szálkás testre vágyom. Mint ez. Mennyi lehet a testzsírszázaléka a gyereknek? Amugy o az egyik ismerosom es 16 éves mint en.



2018. márc. 19. 22:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na, ide figyelj.

Az alaphelyzet ez: vékony vagy és nincs rajtad izom

Olyan akarsz lenni, mint a haverod a képen, aki szintén vékony, de van rajta egy kis izom.

Tedd fel magadnak a kérdést: mit kell csinálni ahhoz, hogy nagyobb izomtömegem legyen és ezáltal olyan legyek, mint a gyerek a képen?

-->A válasz: tömegelni (izmot kell növelni)

Ennyi, nem nagy cucc. Pár kiló izmot kell felszedni.

Keress rá az ICF 5x5 edzéstervre és azt szigorúan tartsd be és tömegelj.

Muszáj lesz több kcalt bevinni, az se baj, ha becsúszik néha egy kis "szemét" kaja.

Az eleje ilyen. Rengeteget kell számolni, játszani a kalóriával, hogy hol jön az izom.

Nincsen csodaszer, ki kell tapasztalni.

2018. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!