Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lépcsőházban lépcsőzés megfele...

Lépcsőházban lépcsőzés megfelel aerob edzésnek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben felmegy a pulzusod 120-140re,ugy igen.
2018. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak el ne ess, meg ne zavard az egész házat az edzéseddel, napközben eddz.
2018. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de tapasztalatból mondom, hogy a bokádnak nem fog tetszeni.
2018. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk kicsit se fognak hülyének nézni hogy napi 1 órát fel alá lépcsőzöl. Szerintem van jobb módja pl biciklizés. Az nem megterhelő és kényelmesebb. Gondolom nem akarsz egy forintot se az edzésre költeni azért ezen gondolkodsz de csak van 15ezred egy retro parasztbike-ra
2018. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó a lépcsőzés. Mondjuk én bringázok, amikor időm engedi.
2018. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ hány éves vagy és attól is, hogy mennyi az a lépcsőzés.

Én is ezt használom kardio edzésnek (8 em.- 144 lépcső). pár évvel ezelőtt akár naponta is mentem legalább pár emeletet. Mióta elmúltam 70, közben beteg is voltam, szóval mostanában már ritkábban indulok neki. Pedig jót tesz a 80- 90 körüli pulzusomnak. Utána napokoig 80 alatt van

2018. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!