Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most mihez kezdjek? Tomegeljek...

Most mihez kezdjek? Tomegeljek vagy szalkasitsak? Teljesen ossze vagyok zavarodva es mindjart nyar! Surgos!?

Figyelt kérdés

Ez a testem most , minden feszítés nelkul.:

[link]

Es mar 4 honapja edzek de semmi :( probaltam tomegelni is, nem igazan ment, de mar tenyleg nemtudom mit csinaljak.

Ilyen testet szeretnek minnel hamarabb: [link]


Szoval kerlek valaki irja le nekem a legrovidebb utat hogy elerjem azt a kivant testet amit szeretnek. Es reszletesen ha lehet :( elegem van hogy egy helybe vagyok orokke.


2018. márc. 20. 21:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Utolsó ekkora baromságot rég hallottam :D mire tartson szinten? xDDD
2018. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Mogyoróból fedezni a kalóriamennyiséget? WTF...kicsit drága az nem gondolod? Meg nem vagy mókus, de még azok se esznek meg napi 5 zsák mogyorót.

Ha szálkásítod ezt a testet, akkor csak vézna leszel mivel semmi izom nincs rajtad..lesz egy kis kockahasad de az annyit ér mint a 200 kilós nőknél a nagy mell.

Egyél sokat és figyelj a fehérjére +eddz keményen. A mindenféle "kúrát" meg felejtsd el, annyit nem ér az egész (mert látom valaki javasolta) előbb utóbb izmos leszel, legfeljebb jövő nyárra (és még akkor se leszel kimaxolva persze)

2018. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 palilaci ***** válasza:

Miket irtok mar ennek a szerencsetlennek?

Nem latjatok mi a celja? Ehhez eleg ha fut heti 4x meg fekvozik melle ketnaponta ugy, hogy 2000 kaloria alatt van.

Nem hiaba irta ki 6x a kerdest. Mondom a tutit: koplalj. Ha elkezdesz ilyen kondis edzesterveket meg normalis etrendet, akkor lőttek az álomformadnak es csak izmosodnal.

2018. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ehhez legalab 3-4 szer kell hasazni, de durvan, nem beszelve a tobbi reszeket. Valoszinu megfelelo a genetikaja es sok feherjet is eszik. De ha a haverod, miert nem kerded ot?
2018. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ahj :( Most jól jönne egy profi testépíző véleménye... eddig nekem az utolsó kommentelo volt a leghihetobb es legegyertelmubb.. egyszeruen csak szeretnek ugy kinezni mint a kepen. Es szerintem latszik h a gyereken szoszerint semmi felesleg nincs. Olyan mintha csak az izomzatai lennnenek, meg egy vekonyka bőr... de jo lenne ha valaki megmondaná a tutit vegre...
2018. márc. 21. 20:13
 16/28 anonim ***** válasza:

Milyen megfelelő genetika meg sok fehérje?

Most komolyan, nézd már meg azokat a képeket. Egyik véznább mint a másik, vasággyal 60 kilós, hasát mossa háta habzik gyerekről van szó.


Arról már nem is beszélve, hogy képtelen 3 érthető, normális mondatban leírni, hogy mit is akar valójában.


palilacinak van igaza, ne csinálj semmit aztán ennyi. Gebék vagytok mind a ketten.

2018. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

profi testépíző véleménye


Ó anyám borogass, az kell neked profi testépíző véleménye...



Szedd le innen az ebookot: [link]

Olvasd el. Tartsd be a benne leírtakat.


Aztán kezd el megérteni, hogy nem váltod meg a világot 4 hónap alatt hanem ide évek kemény munkája kell. Ha ezt nem sikerül felfogni akkor keress más elfoglaltságot magadnak.

2018. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez nem a megfelelo test, de nekem egyszeruen ez tetszik. Ilyet szeretnek. Akkor most diétázzak , koplaljak? És csinaljam azt amit palilaci írt? Kerlek.
2018. márc. 21. 20:42
 19/28 anonim ***** válasza:

De már leírtuk, hogy ilyen testhez (pont ilyet persze más genetikával nem kapsz, de ilyen izom- és zsírtömeghez) "zsír le, kis izom fel" szükséges. 4 hónap az kevés, de ajánlatos a tömegelés, mert ha most szálkásítasz, nem marad belőled sok. DE ha a szálkásság a mániád, akkor szálkásíts le és majd utána tömegelj, de erre a nyárra nem leszel izmos még szolid szinten sem.


Máshoz amúgyse mérd magad. Ha a kis háj zavar, szálkásíts. Ha izmosabb akarsz előbb lenni, akkor tömegelj. S tömegelj-szálkásíts addig, amíg nem tetszel magadnak.


De ha nem eszel eleget, tömegelni sem fogsz.

2018. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát ha előbb szálkásítok és utána tömegelek úgy is jó? Csak mert volt aki írta még régebben ezen az oldalon , hogy ha így csinalja valaki, akkor még látványosabb is lesz. Tehát?
2018. márc. 21. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!