Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most mihez kezdjek? Tomegeljek...

Most mihez kezdjek? Tomegeljek vagy szalkasitsak? Teljesen ossze vagyok zavarodva es mindjart nyar! Surgos!?

Figyelt kérdés

Ez a testem most , minden feszítés nelkul.:

[link]

Es mar 4 honapja edzek de semmi :( probaltam tomegelni is, nem igazan ment, de mar tenyleg nemtudom mit csinaljak.

Ilyen testet szeretnek minnel hamarabb: [link]


Szoval kerlek valaki irja le nekem a legrovidebb utat hogy elerjem azt a kivant testet amit szeretnek. Es reszletesen ha lehet :( elegem van hogy egy helybe vagyok orokke.


2018. márc. 20. 21:42
1 2 3
 21/28 palilaci ***** válasza:

4 honap boven eleg. Masfel honapot tomegelsz, teljestest edzes, csak alapgyakorlatok (fekvenyomas-guggolas-felhuzas-evezes-mellrolnyomas-meg labemeles-szuknyomas-bicepsz ruddal) heti 3x. 2 hetente emelsz minden gyakorlatnal 5kgt a sulyon, 2 hetente pedig az ismetlesszamon. Tehat egyik heten ismetlesszam emeles, masik heten suly. Pl guggoltal 4x8at 50kgval, kovi heten guggolsz bele 4x10, 2 het mulva meg 4x8at fogsz 55be.

Ez toltad 6 hetig, megettel legalabb napi 2800kcalt es 120g feherjet (100gramm mogyoro kb 550 kcal es 20g feherje), utana marad a napi 120g feherje, a kaloriat leviszed 2000re, ugyanugy edzel, csak meg melle kardiozol is pluszba heti 3x amikor nem kondizol. Ha megall a fogyas ,csokkented a kcal bevitelt mondjuk 1800ra. Heti minusz -0.5--1kg az idealis. Ezt csinalod 10 hetig es meg jobban is fogsz kinezni a vegere mint az a csontraketa.

Amugy megkerdezhetem, hogy mi a csatkai szuzmaria szoborlakta deneverhugyert akarsz igy kinezni, meghozza ennyire surgosen?

2018. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Igazából ilyen szálkás izmos testben érezném jól magam es nyarra kell... Mint a képen. Amugy meg irtad hogy akkor koplaljak. Akkor most koplaljak vagy ne? (Kockahas a lényeg elsősorban) 195cm vagyok, 83kg. 16 multam
2018. márc. 21. 21:32
 23/28 palilaci ***** válasza:
Vegulis az is eleg lenne hogy ha 3 honapot lekoplalnal aztan ott lenne a kockahas. De az hogy a rakba nez mar ki.
2018. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

--gömb--


11

Ilyen fizikumhoz mint amit el akar érni nem kell sok minden. Én anno 4 hónap alatt lettem olyan, úgy hogy egy nulla volt a kaja, igaz nekem nem kellett a szálkásság miatt aggódni mert nem zsirosodtam. A kérdező láthatóan fedett, tehát neki érdemes volna tisztá(bba)n kajálni ha ilyen szálkás akar lenni szerintem, de ehhez a szinthez, mondom, nem kell kifejezetten tömegelni.

Most ha 2 hónapot tömegel 2 hónapot diétázik, nagyjából ugyanott van mintha csinál 4 hónapig egy ún. testkompozíció változtatást. Ezen a szinten nem nagyon számít.

Mennyi lehet annak a srácnak a karja? Max 36 sztem.

2018. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 palilaci ***** válasza:
Jo lesz 32nek az a 36
2018. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Ja inkabb 32. En mikor utoljara mertem enyemet(1 hete se) 34 volt
2018. márc. 22. 13:07
 27/28 anonim válasza:

Tömegelj!


Hétfő : Láb, has

Kedd: Mell, tricepsz, has

szerda: Bicepsz, hát, has

Csütörtök:tricepsz, váll, has

Péntek : Láb, vádli, has

Szombat:pihenés

Vasárnap :pihenés


Értend: Krumpli, Csirkemell, Marhahús, teljeskiőrlésű tészta, teljeskiőrlésű kenyér.


Kiegészítők: egyéb fehérjék helyett NUTRISON. (Napi 3x, kötelező edzés után inni.

BlackBlood edzés előtt!


Egyéb kiegészítők: Scitec Nutrition :Joint X ( nagy súlyokkal kell dolgozni és ez a zselatin tartalmú kapszula segít elkerülni a fájdalmakat guggolás és a labtoló után.


Eddz keményen nem súlyokkal.

2018. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
****Eddz keményen nagy súlyokkal****
2018. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!