Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Combfeszítőre valami jó...

Combfeszítőre valami jó gyakorlat felhúzás helyett? Azt nem igazán szereti a hátam.

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Guggolás,lábtoló,elölguggolás,Hack guggolás. Felhuzasnal amúgy is a Hamstring dolgozik inkább.
2018. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hátadat rendbe kéne tenni ha lehet
2018. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A felhúzás nem combfeszítőre megy, hanem a hajlítókra.

A hátad azért nem szereti mert gyengék a törzsizmaid. Ezen érdemes változtatni, még mielőtt köszöngetni kell a gyógytornásznak, avagy kellemetlen derékfájdalmak közepette kell elaludni illetve ébredni.

A kisebb elbizonytalanodás után, combhajlítóra, felhúzás helyett széles terpeszű guggolást is lehet, esetleg vannak kifejezetten erre szolgáló gépek is a termekben, ülő,fekvő illetve egylábas álló verziókban.

Azonban a legtöbb erő lábgyakorlat igénybe veszi a teljes combizomzatot. Tehát nem is feltétlen szükséges külön edzeni hajlítóra. A guggolás, kitörés, lábtolás trió bőven megteszi.

2018. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak guggolás nem elég? Kétféle, szűk és széles terpesszel?
2018. márc. 21. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Feszítőre elég a guggolás, de szerintem te hajlítóra gondoltál. Valszeg egy idő után fájni fog így a térded, ha csak guggolsz. Nagy valószínűséggel a technika nem tökéletes felhúzásnál. Én azt javaslom, hogy azon próbálj meg javítani. Addig is legalább hiperhajlítás menjen, vagy nézz utána a nordic curl-nek.
2018. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh, igen, hajlítóra gondoltam... amúgy itthon edzek, szóval a gépek nem játszanak.
2018. márc. 21. 23:32
 7/7 anonim ***** válasza:
mély áthúzás vált be nekem legjobban a hajlítókra. kíméli a hátat és nagyon durván megedzi. Nemegy népszerű gyakorlat, de nagyon jó, főleg, hgy a hát alsó részét is jól megedzi, amit a többség elhanyagol.
2018. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!