Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomást segítő gyakorlatok?

Fekvenyomást segítő gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék többel fekvenyomni, jelenleg a maxom 50kg volt, viszont nagyon lassan fejlődik a guggolásomhoz képest. Tudtok valami olyan gyakorlatot, ami segítene a gyorsabb (vagy csak szimplán) fejlődésben?

2018. febr. 3. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Az alsó test sokkal erősebb, azért képes gyorsabban fejlődni. Egyébként sok esetben a váll, a tricepsz esetleg a mellizom gyengesége áll a háttérben ha lassan fejlődsz fekvenyomás esetén.
2018. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Plusz súlyos tolódzkodás jó lehet.
2018. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 50 kgal nyom fekve, akkor nemigen kell plusz suly a tolodzkodashoz szerintem
2018. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg padlóról nyomás vagy nyomás egykezesekkel.
2018. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, hát igen.. Nem igazán tudok még nagy súllyal nyomni, de majd alakul. Remélem

Egyébként lehet akkor, hogy a vállam miatt, mert arra edzek a legkevesebbet, nem szeretem:/

Köszönöm egyébként!:)

2018. febr. 3. 21:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz nagyot nyomni mert még nem edzel több éve, és nem koxolsz.


ha nem tetted bele az éveket, és ráadásul az alap alkatod vékony és nem dagadt, akkor sok idő amíg természetes módon megerősödsz, csak GYIK-on ilyen szupermen mindenki hogy 1 év után 140 a szériasúlya naturálban, de aztán ha figyeled több évig az embereket a termekben a való életben ez rohadtul nem így működik.


Csináld szépen szabályosan enged le teljesen és zárd ki teljesen, legyen jó az étrended csináld évekig és ne foglalkozz másokkal ne stresszelj rajta és egyszer csak megerősödsz benne.

2018. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szergej55 ***** válasza:
Csinálsz edzésprogramozást, heti szinten előre megtervezett súlyokkal? Mert a te szinteden még nem nagyon van szükség fekvenyomást segítő gyakorlatokra amúgy a fejlődéshez.
2018. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát 1 éve járok, de a fekvenyomást kb fél éve csinálom max. De lehet annyi se. 17/L vagyok egyébként, és nem vagyok dagi, 63kg vagyok :D.

Volt amikor edzéstervem volt megadott súlyokkal, meg ismétlésekkel, de egy idő után volt, hogy nem ment azzal a súllyal, mert fáradt voltam, vagy nem volt olyan hangulatom.. Aztán így volt, hogy a következő héten is az előző hetit csináltam, mert hát nem ment.

Abszolút egészségesen kajálok, megfelelő mennyiségben, szóval :D.

Heti hányszor ajánljátok? 3-4x mehet? 😁

2018. febr. 4. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, heti 3-4 az jó. De lányként az 50 kiló elég tisztességes.
2018. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:).

Hát szerintem lehetne jobb, és lesz is :D

2018. febr. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!