Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor mire lehet edzeni? És...

Mikor mire lehet edzeni? És ha pl. edzettem erre arra akkor még mire lehet?

Figyelt kérdés

Igen a kérdés egy kicsit hülyén lett megfogalmazva azt én is tudom viszont az a lényeg hogy, kissé tanácstalan vagyok. Tehát pl. edzek vállra akkor vállazás után lehet pl. hátazni? Tehát hogy állítsak össze egy edzéstervet? Gondolom egymás után azért random nem lehet, tehát valahogy azért jó legyen..


Pl. lehet mellezni és vállazni? vagy ha vállazok akkor még mire edzhetek, hogy ne tegye tönkre az ízületeimet?


Valaki tudna ebben segíteni? Előre is köszönöm, ja és bocsi ha hülyeséget írtam, nem igazán értek hozzá bevallom



2018. márc. 25. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ahogy te szereted, am az a lenyeg h egy nap alatt olyan izmokra edz mint pl bicepsz tricepsz, (ellentétes) és akkor nem vesztesz erőt egyik edzes miatt se
2018. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha vállazok és pl. hátazok akkor nem lesz baja a hátizomzatomnak? a vállazás miatt
2018. márc. 25. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja, ne aggódj.


Nekem ilyen az osztott:

1. Mell, váll, tricepsz, has

2. Hát, bicepsz, láb, has


Fontos, hogy passzoljanak a gyakorlatok, de az ízület a szabálytalan kivitelezéstől, túledzéstől, kevés pihenéstől, esetleg rossz kajálástól és az ilyenektől megy szét elsősorban. Rotátorköpenyre is figyelj


Meg úgyis érezni fogod.

2018. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!