Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok a 20 ismétléses...

Mit gondoltok a 20 ismétléses guggoló programról, megnőne tőle a combom?

Figyelt kérdés

Az a lényege, hogy kiválasztunk egy nagy súlyt, pl amibe 8-10 ismétlés megy és feltornásszuk 20-ra az ismétlésszámot.

Elvileg nagyon hatásos, ti mit gondoltok róla?


Itt van róla például egy videó, ahol még képekkel is mutatja a változást:

https://www.youtube.com/watch?v=WCp_h-4jDgI 4 percnél bemutatja, hogy mennyi nőtt tőle a combja



2018. márc. 28. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz szenvedni, hajrá! :D
2018. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy jó,8-10 ismétlés fölé nem érdemes menni.Amibe 20 megy,az már túl kis súly
2018. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából ezért tettem fel a kérdést. Mert nekem is soknak tűnik a 20 ismétlés. Viszont Steve Shaw is csinált róla videót, ő jó videós, jókat mond. Azt hiszem rep work-nek nevezte.

Igazából szerintem van előnye is és hátránya is. Például a sok volumen, viszont ezért nehezebb regenerálódni egy ilyen edzésből.

Igazából örülnék, ha a mostani súllyal, amivel guggolok, abba menne 20 ismétlés és könnyűnek érezném, mert most nagyon nehéznek érzem.

Nem tudom, szerintetek elkezdjem, vagy vegyek le egy keveset az ismétlésszámból?

2018. márc. 28. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne. Az eredeti 6 hetes programot csináld végig, úgy ahogy le van írva. Persze, ha 30 másodpercnél tovább végzel izommunkát, az már nem "izomra" megy. Istenem...


Azt felfogjátok, hogy ez egy kbszott intenzív edzésterv, amiben a 10RM-edet tornázod fel 20-ra? Van aki komolyan azt hiszi, hogy ettől nem lehet izmosodni?

2018. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 lehet, de minek, ha 6-8-cal is lehet?
2018. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5 ismétlés a legideálisabb
2018. márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1, a megszokottól eltérő stimuláció

2, kisebb súly miatt kevebb terhelés a térden, az alsóháton és a csípőn

3, jobb erő-állóképesség

4, bizonyítvány magadnak arról, hogy nem vagy egy dagadt, lusta ösztrogénbomba, akinek a totál a minden

2018. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!