Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzés: délelőtt, vagy...

Otthoni edzés: délelőtt, vagy estefele érdemesebb?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 19:09
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
amikor neked jó
2018. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyéni, én kora délután, éhgyomorra szeretem, akkor érzem magamban a legtöbb energiát hozzá. Más pedig teljesen máskor és evés után. Nincsenek mágikus időszakok, amikor jobban jön a tömeg vagy valami...
2018. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, és az baj, ha egyik nap reggel, a másik nap este edzek?
2018. márc. 29. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. Én valamikor reggel/délelőtt edzek, de túlnyomórészt késő délután/kora este szoktam.
2018. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ehgyomorra edzeni lol, vannak itt am flugos idiotak rendesen...
2018. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd a véleményed, utolsó?
2018. márc. 29. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
én kora du szoktam- este tul faradt vagyok-kissebb teljesitmeny, reggel meg 6 elott tudnak csak
2018. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ehgyomorra edzeni semmi ertelme, mintha ures tankal akarnal kocsikazni. Nincs ero, a rosszullet gyakori, az izmok is sokkal nagyobb veszelyben vannak (lebontodas) es meg par ilyen jo kis dolog. Persze telekajaltan sem lehet edzeni, akkor meg hanyas lesz. Valaminek kell ott lenni amihez tud nyulnina szervezet. Szoktak a profik az ehgyomorra kardiot, de az nagyon laza edzes es kozben aminokat isznak.
2018. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 30. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!