Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan edzetek?

Ti hogyan edzetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Aki rendszeresen edz az hogyan szokott edzeni egy héten ? Hány napon és mennyi szünettel ? És egy nap több izom csoportot edzetek vagy egyszerre csak egyet ?

2018. ápr. 1. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Heti 3 nap. ICF 5x5.
2018. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Heti 3. Teljestest.

Sorozatonkent 50masodperc pihi. Gyakorlatoknal van egy masfelperces pihim.

Ket gyakorlat megy egy egy izomcsoportra

2018. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Heti kétszer, a gyakorlatok között annyi szünettel, hogy lenyugodjon a légzésem.
2018. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Heti 4 teljes testes edzés, saját testsulyos, kb 70-80%-os intenzitással

Hétfő+kedd, szerda az rövid pihenő, utána csütörtök+péntek, a hétvége a hosszú pihenő

2018. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Heti 4 súlyzós edzés, alsótest-felsőtest bontásban. Ezen kívül szinte minden héten egy alkalommal kardió jellegű sportot is űzök.
2018. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A heti 4 edzést nem tartjátok teljesen feleslegesen? Élsportolók heti kétszer edzenek és még úgy is épphogy csak van ideje a szervezetnek regenerálódnia.
2018. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én heti 5x,és bevallom azért mert rengeteg időm van regenerálódni,nincs más ami nagyon leterhel.
2018. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6# nekem bejön a heti 4, egy alkalommal 40-45 perc alatt meg is vagyok, nekem jobban bejön mint egy alkalommal többet ott lenni egy teljes testre (a fél test is odaver a falhoz engem).


Szerintem heti 2 teljes test az kevés, annyit viszgaidőszakban tolok, egy élsportoló szinte bármely sportról is legyen szó, akár napi kétszer is edz.

2018. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6

Elsportolok( legyen akármilyen sport) heti minimum 6 edzést tartanak...

Néhány sportban heti 10+....

2018. ápr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Heti 3 alkalommal , változó bontásban 2 hétig.

Heti 3 alkalommal, nagysúlyos edzés 1 hétig.

Heti 3 alkalommal, 2 teljes test 30-50 ismétléssel + 1 kar nap (egyetlen nap, amikor edzem). Szintén 1 hétig.


Aztán kezdem elölről.

2018. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!