Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » NAGYON elgyengültem az évek...

NAGYON elgyengültem az évek alatt! Hogyan szedhetném rendbe magam iskola mellett? 17-18F

Figyelt kérdés
fekvőgipszes voltam a lábammal, műtötték és jelenleg az egész testem olyan... na. gyenge lett, hogy hihetetlen.. Ez ellen hogyan tehetnék, napi 9-10-11 iskolai óra, kollégiumi szilencium mellett?
2018. ápr. 2. 18:24
 1/4 palilaci ***** válasza:
56%

Sziloba lejarsz edzeni heti 3x es tartasz egy feherjeben gazdag etrendet.


powerbuilder.hu-rol toltsd le az ebookjukat majd nezd at, hogy meglegyenek az alapok, vegezd el a mobilizacios teszteket amik benne vannak, aztan kezd el az egyik kezdo edzestervet.

2018. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2018. ápr. 2. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesi órákon maximális erőbedobás, naponta legalább egy óra saját testsúllyal végzendő mozgás, pl fekvő támasz, esetleg...tudok, kicsit lányosan hangozhat elsőre, de a jógát tudnám ajánlani. Nem csak erősödsz tőle, hanem nyugodtabb, és kiegyensúlyozottabb leszel.
2021. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdés 2018-as,azóta már jobban vagyok, mostly tudok edzeni, viszont amit írtál az a lehető legrosszabb tanács valakinek, aki fekvőgipszes volt és műtötték. Tesin nincs max erőbedobás, a sportorvos megmondja, mit és mennyit csinálhatsz, kapsz papírt könnyített tesiről, futi nem fzthatsz csak séta, max kocogás, saját testsúllyal nem csinálsz semmit, mert a heg szét szakadhat, ráadásul a hirtelen nagy teher alatt összerogyhat a lábad. Jóga szintén nem jó tanács, mert nagy szinten leterheli a lábát a legtöbb gyakorlat.
2021. szept. 19. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!