Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet, milyen mozgással...

Hogyan lehet, milyen mozgással, géppel vagy komplex dolgokkal a legjobban megmozgatni az ábrán bejelölt izmot?

Figyelt kérdés

A lapocka és a gerinc közötti részről lenne szó. Sajnos egy ideje már fáj. Mozgásszegény életmódból kifolyólag szerintem azért nem lehet, mert ezt a részt nehezn lehet megmozgatni, de hátha itt tud valaki valami tippet adni, mégis merre induljak ezzel el, köszönöm!!!


[link]


2018. ápr. 3. 06:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Valami speciális dolog kellene, mert a többi rész jól érzi magát. Szóval komolyabb testépítés csakis ezután jöhet szóba, ha szóba jön majd. Bár gondolkozom ebben járatos szakembert is keresni, csak nem tudom mégis merre induljak. Az is lehet, hogy valami spec. gép kellene vagy függés valahonnan hosszabb ideig valamilyen súllyal, amitől kicsit elfárad, szóval nem fáj, nem ilyen -elgémberedett-.
2018. ápr. 3. 06:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ez csak a kezdet. Hiába adunk tipoet, hamarisan mas testrész kezd majd fájni a mozgásszegény életmód miatt. En rendszeresen járok edzoterembe, de mivel napi 8 órát gép előtt töltök, mellette szuksegem van még kocogasra is, különben a lábaim elgemberednek és fájnak. A heti 1 edzés nem tudja ellensúlyozni az ülést.
2018. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Áááh én már nem kockázatok, most 30 percig arra a részre koncentráltam, de az istennek sem kívánom hogy lásson abban a pozicióban, mert piszok csúf, de legalább már egy fokkal jobb :)


Valami olyasmi gép vagy komplex dolog kellene, ami megnyújtja az egész testet, fellazítja az izmokat, hogy legyen minden testrésznek szabad mozgása alias ne fájjon...


Persze tudom, hogy megérdemlem a sok évekbeli mozgásszegény és a hülye gép előtti ülés miatt :)

2018. ápr. 3. 08:20
 4/6 A kérdező kommentje:
*Mármint súlyzóval próbáltam azt a bizonyos részt dolgozni.
2018. ápr. 3. 08:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Színte biztos vagyok benne hogy neked SMR hengerezni kellene. Azzal nagyon jól át lehet masszírozni, és megnyújtani a hát felső részét, (meg amúgy az egészet) ha írsz küldök egykét videót.
2018. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

felső háti gerinctorna és gerincnyújtás a neve.

de ilyen esetben már érdemesebb az egész törzsre és a nyakra is kiterjeszteni az edzést és a nyújtást.

2018. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!